1i-can
بیش از هفت ماه از معرفی اکسپریا Z3 به عنوان آخرین پرچمدار سال 2014 سونی میگذرد و این شرکت ژاپنی هنوز به این دستگاه برای ادامه موفقیت در بازارهای جهانی ایمان دارد. پرچمداران سونی معمولا این لقب را بیش از شش ماه یدک نمی کشیدند، اما این بار ماجرا کاملا متفاوت است. با اینکه مدت زیادی از معرفی اکسپریا Z3 میگذرد اما سونی همچنان قصد معرفی هیچ محصولی بالاتر از این دستگاه را ندارد و انتظارها را برای مشاهده اکسپریا Z4 طولانی تر میکند.

سونی با انتشار یک ویدئوی تبلیغاتی جدید از اکسپریا Z3 به ما می فهماند که هنوز تصمیمی برای معرفی اکسپریا Z4 ندارد و این اکسپریا Z3 است که همچنان لقب پرچمدار اسمارت فون های اکسپریا را یدک خواهد کشید.

Catherine Cherry مدیر عامل سونی موبایل بریتانیا که پیش از انتشار این ویدئو در گفتگویی با خبرنگاران از اصرار سونی به ادامه فعالیت بخش موبایل سخن گفت، در این رابطه اظهار دارد که اکسپریا Z3 به زودی تبدیل به پرفروش ترین اسمارت فون تاریخ سونی تبدیل خواهد شد.

در این ویدئوی تبلیغاتی که با عنوان “من میتوانم” منتشر شده است ویژگی های خاصی برادران Z3 از جمله طراحی شگفت انگیز، استقامت باتری، مقاومت در برابر آب و … به تصویر کشیده میشود. این ویدئوی تبلیغاتی کوتاه خود بیانگر حرفهای نهفته سونی است. از شما دعوت میکنیم این ویدئوی کوتاه را تماشا کنید.

i-can

ویدئوی تبلیغاتی سونی با موضوع: من میتوانم