حتماً در جریان هستید که در چند روز گذشته، تصاویر زیادی از سه گوشی جدید سونی منتشر شد. با اطلاعات و تصاویری که در روزهای گذشته از گوشی های جدید سونی به دست ما رسید، چندان دور از ذهن نبود که نمایشگاه CES 2018 را موعد معرفی اولین نسل از گوشی های 2018 سونی تعیین کنیم.

چند روز قبل در مقاله ای کوتاه، احتمال حضور سونی موبایل را در نمایشگاه CES، بعد از سه سال دوری مطرح کردیم. این احتمال را از هم اکنون به یقین بدل کنید! چرا که سونی موبایل در صفحه رسمی خود در توییتر، رسما تایید کرد که در نمایشگاه CES 2018 که سه روز دیگر برگزار میشود، حضور پیدا خواهد کرد.

سونی موبایل که در چند سال اخیر، معمولاً هیچ واکنشی نسبت به حواشی نمایشگاه CES از خود نشان نداده بود، امسال در چند روز مانده به این رویداد، حضور خود در این رویداد را تایید کرده است. حضور سونی در این رویداد که با کنفرانس مطبوعاتی بامداد 19 دی ماه همراه خواهد شد، به منزله معرفی گوشی های هوشمند جدیدی است که در روزهای گذشته تصاویر آن را مشاهده کرده بودیم.

به این ترتیب، ساعت 4:30 بامداد 19 دی ماه باید منتظر معرفی گوشی های هوشمند سونی باشیم. سه گوشی با نام های اکسپریا XA2، اکسپریا XA2 Ultra و اکسپریا L2 آورده های احتمالی سونی به این رویداد خواهند بود که تا مشخص شدن تمامی جزئیات آن ها، تنها سه روز دیگر زمان باقی است. شاید به واسطه همین اتفاق، نمایشگاه CES امسال برای علاقه مندان به سونی جذابیت بیشتری نسبت به سال های قبل داشته باشد. برای شما اینگونه نیست؟