روز گذشته سونی موبایل در رویدادی به نام Xperia960 از جدیدترین پرچمدار خود، اکسپریا XZ Premium در خاورمیانه پرده برداشت. این مراسم توسط سایت تخصصی اکسپریا به صورت زنده از دبی پوشش داده شد که خبرها و تصاویر آن را در مطالب قبلی میتوانید مشاهده کنید.

اما چه خبری جذاب تر از این که قیمت و تاریخ عرضه اکسپریا XZ Premium در ایران به صورت رسمی مشخص شده است. مخصوصاً برای آنهایی که در یک ماه گذشته بی صبرانه منتظر عرضه این گوشی هوشمند قدرتمند از سونی بودند این خبر میتواند اهمیت فراوانی داشته باشد.

پس از پایان مراسم معرفی اکسپریا XZ Premium طی صحبتی که با مسئولان سونی موبایل ایران داشتیم قیمت و تاریخ عرضه اکسپریا XZ Premium در ایران را بدست آوردیم. اکسپریا XZ Premium با تایید رسمی سونی موبایل قرار است از اواخر خرداد ماه با گارانتی رسمی در ایران عرضه گردد.

عرضه رسمی اکسپریا XZ Premium در واپسین روزهای بهار امسال میتواند جان تازه ای به بازار گوشی های هوشمند ما بدهد. مخصوصاً این که قیمت تعیین شده برای این گوشی هوشمند قدرتمند نیز بسیر رقابتی و ایده آل است. برای این گوشی هوشمند قدرتمند سونی موبایل ایران قیمت 2.5 میلیون تومانی را در نظر گرفته که بسیار کمتر از قیمت جهانی آن تعیین شده است. البته مشخص نیست که با این قیمت در کنار این دستگاه هدیه ای در نظر گرفته میشود یا خیر. به هر حال بدون در نظر گرفتن هدیه نیز قیمت مناسبی برای اکسپریا XZ Premium تعیین شده که شانس موفقیت این دستگاه در بازار را بالا میبرد.