سونی معمولا چند هفته قبل از رویدادهای مهم، با ارسال دعوت نامه ای سراسری زمان دقیق برگزاری کنفرانس مطبوعاتی خود را اعلام میکند. اما امسال در حالی که کمتر از 2 هفته تا آغاز نمایشگاه CES 2018 زمان باقی است، سونی تصمیم گرفته تا دعوت نامه خود را برای این رویداد مهم منتشر کند.

نمایشگاه CES 2018 امسال از تاریخ 9 ژانویه آغاز و تا 12 ژانویه ادامه خواهد داشت. طبق رسم همیشگی، سونی یک روز قبل از آغاز رسمی نمایشگاه کنفرانس مطبوعاتی خود را برگزار خواهد کرد که پیش بینی چنین موضوعی چندان سخت نبود. اما ساعت دقیق برگزاری هم اکنون توسط سونی موبایل انگلستان اعلام شده که بر این اساس، ساعت 5 بعد از ظهر به وقت محلی خواهد بود.

کنفرانس مطبوعاتی سونی در نمایشگاه CES 2018 امسال، از ساعت 17 روز 8 ژانویه به وقت محلی آغاز خواهد شد که به وقت کشور عزیزمان، این رویداد از ساعت 4:30 بامداد روز بعد، یعنی 19 دی ماه شروع خواهد شد.

سونی در این رویداد، احتمالاً محصولات متنوعی در شاخه های مختلف نظیر تلویزیون، لوازم صوتی، واکمن ها و … معرفی خواهد کرد. سوابق سونی و شرایط فعلی نشان میدهد نباید در رویداد پیش رو منتظر معرفی اسمارت فون از سونی باشیم. به هر حال این رویداد که به زودی برگزار خواهد شد را به صورت زنده از سایت تخصصی اکسپریا دنبال کنید.