Xperia-X-MWC-AH1
روز گذشته، مقایسه ای کامل از سرعت و عملکرد اکسپریا X را در برابر الجی G5 مشاهده کردیم. همانطور که میدانید، اکسپریا X از پردازنده اسنپدراگون 650 که در اصل یک نسل از پردازنده های میان رده است قدرت میگیرد اما الجی G5 آخرین پردازنده کوالکام را در دل خود دارد. با این حال روز گذشته دیدیم که اکسپریا X نه تنها چیزی از پرچمدار الجی کم ندارد بلکه در بسیاری از زمینه ها عملکرد سریعتری از خود به جای گذاشته است.

پس از مقایسه اکسپریا X با پرچمدار جدید الجی، حالا به سراغ یک رقیب دیگر میرویم. اکسپریا X حالا در برابر HTC 10 که پرچمدار کاروان گوشی های هوشمند HTC در سال 2016 است قرار گرفته تا سرعت و عملکرد خود را در برابر آخرین دستاورد اچ تی سی محک بزند.

در این مقایسه اکسپریا X از نظر سرعت بوت، مولتی تسکینگ، سرعت مرورگر وب و همچنین سرعت سنسور اثر انگشت در مقابل اچ تی سی 10 قرار میگیرد. این نکته را باید در نظر بگیریم که اکسپریا X با پردازنده اسنپدراگون 650 در مقابل اچ تی سی 10 با پردازنده اسنپدراگون 820 قرار گرفته است. این مقایسه جذاب و دیدنی را هم اکنون از ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا تماشا کنید و نظرات خود را نیز با ما در ادامه در میان بگذارید.