Xperia-X-MWC-AH1
در روزهای گذشته، رقابت های جذابی از اکسپریا X را با پرچمداران سایر کمپانی ها مشاهده کردیم. مقایسه سرعت و عملکرد اکسپریا X با الجی G5، آیفون 6s و HTC 10 بسیار دیدنی بود. بعد از این سه دستگاه حالا نوبت به پرچمدار جدید هواوی رسیده تا در مقابل اکسپریا X صف آرایی کند.

عملکرد اکسپریا X در مقایسه هایی که روزهای قبل انجام شد، تحسین برانگیز بود. چرا که این دستگاه با توجه به سخت افزاری که در درون خود جای داده عملکرد به مراتب فراتر از انتظاری داشته است.

هواوی P9 آخرین دستاورد این کمپانی چینی است که با پردازنده اختصاصی خود، HiSilicon Kirin 955 به جنگ با اکسپریا X آمده است. اکسپریا X با پردازنده اسنپدراگون 650، به عنوان یک مدل میان رده به رقابت با بزرگان برخواسته است. رقابتی که اصلا نشانی از نابرابری سخت افزاری وجود نداشته و اکسپریا X در بسیاری از زمینه ها حتی برتری های خود را نیز به دیگران تحمیل کرده بود.

در این مقایسه اکسپریا X از نظر سرعت بوت، مولتی تسکینگ، سرعت مرورگر وب و همچنین سرعت سنسور اثر انگشت در مقابل هواوی P9 قرار میگیرد. این مقایسه جذاب و دیدنی را هم اکنون از ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا تماشا کنید و نظرات خود را نیز با ما در ادامه در میان بگذارید.