Xperia-X-MWC-AH1

چند روز قبل، بررسی تخصصی اکسپریا X را از سایت تخصصی اکسپریا خواندید. ما در بررسی تخصصی اکسپریا X به این نکته اشاره کردیم که این دستگاه، با آنچه که پیش از این تصور داشتیم تفاوت های زیادی دارد.

اکسپریا X در نگاه اول به خاطر وجود پردازنده اسنپدراگون 650 در آن یک اسمارت فون میان رده محسوب میشود، اما سایر ویژگی های این دستگاه از اکسپریا X اسمارت فونی ساخته که توان رقابت با برترین اسمارت فون های روز دنیا را دارد.

بعد از مقایسه اکسپریا X با اکسپریا Z5 Premium در چند زمینه مختلف، حالا بد نیست که مقایسه ای از این دستگاه با پرچمداران سایر کمپانی ها داشته باشیم. ما از الجی G5 شروع میکنیم تا اکسپریا X را با این دستگاه در روی میز به یک رقابت جذاب بکشانیم.

در این مقایسه، اکسپریا X با الجی G5 از نظر سرعت، مولتی تسکینگ، سنسور اثر انگشت و … با هم رقابت میکنند. فراموش نکنیم که اکسپریا X با پردازنده اسنپدراگون 650 به جنگ با الجی G5 با پردازنده اسنپدراگون 820 افتاده است. این مقایسه جذاب و دیدنی را هم اکنون از ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا تماشا کنید و نظرات خود را نیز با ما در ادامه در میان بگذارید.

توجه: در خصوص وضعیت عرضه اکسپریا X در ایران سوالات زیادی مطرح شده که لازم است اعلام کنیم، اکسپریا X هنوز به صورت رسمی در ایران عرضه نشده است. مدل های موجود در برخی فروشگاه ها نیز به صورت بسیار بسیار محدود و خارج از برنامه عرضه سونی است که مهمترین دلیل قیمت بالای آنها نیز همین نکته است. پس تا زمان عرضه نهایی این دستگاه در ایران نمیتوانیم در مورد قیمت آن قضاوت داشته باشیم.