پس از درز اولین تصویر از گوشی اکسپریا XZ2 Compact که چند روز قبل اتفاق افتاد، این فرصت پدید آمد تا بر پایه این تصویر رندرهای متنوع ایجاد شوند که بتوانند ما را با شکل و شمایل ظاهری نسخه کامپکت پرچمدار جدید سونی که به زودی معرفی میشوند آشنا کنند.

چند روز قبل اولین رندرهای گوشی اکسپریا XZ2 Compact منتشر شد و حالا پس از چند روز دوباره شاهد انتشار چند رندر جدید از یک طراح دیگر هستیم. این رندر تمامی مشخصات و ظواهر رندر قبلی را بدون کم و کاست دارا میباشد با این تفاوت که در چند رنگ زیبا ایجاد شده است.

همانطور که مشاهده میکنید حاشیه ها در بالا و پایین کاهش پیدا کرده تا سونی در این ابعاد یک صفحه نمایش 5.0 اینچی را بگنجاند. لبه های دستگاه نیز گرد شده تا طراحی متفاوتی را از یک گوشی سونی شاهد باشیم. شاید نکته منفی این دو طرح ضخامت بیش از اندازه دستگاه باشد که باید تا رونمایی از نسخه نهایی و مشاهده طرح قطعی دستگاه صبر کنیم.

همانطور که در بالا ذکر کردیم، این رندر بر مبنای تصویری که چند روز قبل پخش شده بود ساخته شده و ظواهر آن به صورت کامل با نسخه نهایی تطبیق نخواهد داشت. مواردی مانند ابعاد، دوربین دوگانه سلفی یا اسپیکر استریو ممکن است در نسخه نهایی به گونه ای دیگر باشند.