تصاویری که در روزهای گذشته از اکسپریا XZ1 به بیرون درز پیدا کرده بود، تنها دو رنگ مشکی و صورتی را نشان داده بود. اما به خوبی میدانیم که سونی به تنها دو رنگ برای پرچمداران خود راضی نشده و معمولا رنگ های متنوع تری را پیش روی مشتریان خود میگذارد.

فردا ساعت 15:30 سونی کنفرانس مطبوعاتی خود را در نمایشگاه IFA 2017 آغاز میکند و ما مثل همیشه این رویداد مهم را به صورت زنده از سایت تخصصی اکسپریا پوشش خواهیم داد. حدود 24 ساعت تا یک رویداد مهم فاصله داریم و لحظه به لحظه اطلاعات جدیدتری از محصولاتی که در این رویداد معرفی میشوند به دست ما میرسد.

تصویری جدید امروز به دست ما رسیده که رنگ سوم اکسپریا XZ1 را هم تایید میکند. این تصاویر رنگ آبی را برای اکسپریا XZ1 نشان میدهد پیشتر در رندرهای درز کرده از آن نیز مشاهده کرده بودیم. این رنگ چیزی بین رنگ آبی جنگلی اکسپریا XZ و رنگ آبی یخی اکسپریا XZs است. یعنی کمرنگ تر از رنگ اکسپریا XZ و پررنگ تر از رنگ اکسپریا XZs که باید ببینیم سونی چه نامی را برای آن انتخاب میکند.

اما منتشر کننده این تصویر مدعی است که اکسپریا XZ1 به یک باتری با ظرفیت 2700 میلی آمپر بر ساعت مجهز است که حدود 200 میلی آمپر بر ساعت کمتر از باتری به کار رفته در اکسپریا XZ است. شاید یکی از دلایل ضخامت 7.4 میلی متری اکسپریا XZ1 که البته هنوز به تایید رسمی نرسیده، همین باتری کوچکتر باشد. به هر حال فردا همه چیز در خصوص این تلفن هوشمند مشخص خواهد شد.