deep-pink-xperia-xz-o2_1
همه ما اکسپریا XZ را با سه رنگ اصلی مشکی معدنی، پلاتینیوم و آبی جنگلی میشناسیم، اما شاید تا امروز باخبر شده باشید که سونی برای این دستگاه یک رنگ دیگر نیز در نظر دارد! رنگ صورتی…

وقتی که اکسپریا XZ در نمایشگاه IFA امسال معرفی شد برخی رسانه ها در کنار سه رنگ اصلی از رنگ صورتی نیز به عنوان یکی از رنگ های این دستگاه نام بردند اما هیچ تصویری از این رنگ برای اکسپریا XZ در هیچ کجای فضای مجازی در دسترس نبود.

چندی قبل تصویری از قاب اکسپریا XZ در رنگ صورتی به بیرون درز کرده بود که شایعات را در خصوص اضافه شدن یک رنگ دیگر به رنگ های اکسپریا XZ قوت بخشید. گفتیم شایعه! اما این شایعه در نهایت باید تبدیل به واقعیت شود! اتفاقی که حالا افتاده و رنگ چهارم اکسپریا XZ نیز به طور رسمی مورد تایید قرار گرفته است.

اپراتور O2 انگلستان فروش اکسپریا XZ را آغاز کرده که در بین رنگ های ارائه شده رنگ صورتی نیز دیده میشود. مهم تر از همه این که برای اولین بار عکس های رسمی اکسپریا XZ با رنگ صورتی هم منتشر شده تا اولین ملاقات ما با رنگ جدید پرچمدار فعلی سونی صورت بگیرد. همانطور که قبل از این نیز گفته شده بود رنگ صورتی تنها برای بعضی بازارهای خاص در نظر گرفته شده و قرار نیست به صورت گسترده در تمامی نقاط دنیا عرضه شود. هر چند که این رنگ در برنامه عرضه سونی موبایل ایران نیست اما آیا شما آن را به عنوان یکی از رنگ های اکسپریا XZ میپسندید؟

deep-pink-xperia-xz-o2_2

deep-pink-xperia-xz-o2_3

deep-pink-xperia-xz-o2_4

sony-xperia-xz-gallery-img-6