Sony-Xperia-Z-Smartphone
همواره پس از انتشار یک نسخه جدید نرم افزاری، برای کاربران دغدغه مشکلات روت آن نسخه بوجود می آید. گاهی تا هفته ها هیچ روشی برای روت نسخه جدید وجود نخواهد داشت و کاربر باید تا مدت ها از رام غیر روت شده استفاده کند. به خصوص اگر کاربر از علاقه مندان به استفاده از مود ها و برنامه هایی باشد که نیاز به دسترسی روت دارند.

در بسیاری از مواقع که کاربر تمایلی به بازگشایی بوت لودر ندارد تنها راه استفاده از رام های از پیش روت شده است. این رام ها که به صورت زیپ و قابل نصب از ریکاوری است پس از نصب دسترسی به روت و منوی ریکاوری را در اختیار کاربر قرار میدهد. اما ساخت این رام ها چگونه است ؟

با استفاده از ابزار جدیدی که توسط یکی از توسعه دهندگان XDA ساخته شده شما به راحتی قادر هستید تا یک رام از پیش روت شده بسازید. این ابزار با نام PRFCreator برای ساخت رام های روت شده بسیار کارآمد است که کاربران مبتدی نیز به راحتی میتوانند از آن استفاده کنند.

برای ساخت یک رام روت شده شما کافیست که رام با فرمت FTF را به همراه برنامه Super SU و ریکاوری مربوط به گوشی خود را داشته باشید.
برای دریافت برنامه Super SU میتوانید از لینک زیر استفاده کنید.
دانلود برنامه Super SU

برای دریافت ریکاوری مربوط به گوشی خود میتوانید از لینک زیر استفاده کنید.
دانلود ریکاوری های اکسپریا

پس از آن مطابق با تصویر زیر کافیست فایل های مورد نظر را در برنامه وارد کرده و create را انتخاب کنید تا رام روت شده توسط برنامه ساخته شود.

2nlr4ux

به همین راحتی شما موفق به ساخت یک رام از پیش روت شده خواهید شد. رام های روت شده از ریکاوری قابل نصب خواهند بود. برای دانلود برنامه PRFCreator میتوانید از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود برنامه با لینک مستقیم