IFA-Berlin-2014
نمایشگاه سالانه برلین موسوم به IFA یکی از مهمترین رویدادهای موجود در زمینه تکنولوژی است که هر ساله شاهد حضور کمپانی های بزرگ و معرفی جدیدترین دستاوردهای تکنولوژی در آن هستیم. این نمایشگاه در چند سال اخیر تبدیل به محلی برای معرفی برترین اسمارت فون های سال شده است. شهر برلین امسال نیز از روز 2 تا 7 سپتامبر شاهد برگزاری این رویداد مهم خواهد بود.

سونی یکی از شرکت هایی است که در چند سال اخیر، بدون استثنا در این نمایشگاه حضوری فعال داشته و در هر سال پرچمداران خود را برای معرفی به این رویداد آورده است. اکسپریا Z1، اکسپریا Z3 و اکسپریا Z5 سه نسل از سری Z هستند که در این رویداد به نمایش گذاشته شدند و حالا در آستانه برگزاری این رویداد همه منتظر معرفی محصولی جدید از سونی هستند که جانشین شایسته ای برای نام های بزرگی که آورده ایم باشد.

سونی در فاصله یک ماه تا آغاز این نمایشگاه سالانه IFA، تاریخ کنفرانس مطبوعاتی خود در این رویداد را اعلام کرد. بر این اساس روز 1 سپتامبر و از ساعت 13 به وقت محلی (برابر با 11 شهریور ساعت 15:30 به وقت تهران) سونی کنفرانس مطبوعاتی خود در شهر برلین را برگزار خواهد کرد.

تمامی شواهد و احتمالات حکایت از آن دارند که سونی در این رویداد حداقل یک اسمارت فون بالارده که احتمالا وظیفه پرچمداری از خانواده اکسپریا در سال 2016 را بر عهده دارد معرفی خواهد کرد. برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی نیز خود نشان از آن دارد که سونی این رویداد را مانند سال های گذشته جدی گرفته و قصد دارد تا توجهات را به خود جلب کند. ما که بی صبرانه منتظر این رویداد مهم هستیم. اگر شما نیز مثل ما مشتاقید از حالا روزشمار معکوس را آغاز کنید. 11 شهریور ساعت 15:30 منتظر یک رویداد جذاب باشید…

منبع: