NOVA_Android
شاید یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران اندرویدی با آن رو به رو میشوند، مشکل کمبود حافظه و عدم اجرای بازی های سنگین بر روی مموری کارت خارجی است. بازی های سنگین یا به اصطلاح دیتا دار معمولا به صورت یک فایل با فرمت OBB هستند که برای اجرای آنها تنها راه انتقال فایل Obb به حافظه داخلی دستگاه است. اما در برخی مدل ها با توجه به کمبود حافظه داخلی کاربر از لذت تجربه بسیاری از بازی ها محروم میشود.

البته روش های مختلف و متنوعی برای انتقال فایل دیتای بازی به مموری کارت خارجی وجود دارد اما هر کدام ایرادات و معایبی دارند و بعضا نیز با سخت هایی در این راه همراهند. ولی امروز نوبت آن رسیده تا راهی فوق العاده آسان و سریع برای انتقال دیتای بازی ها به مموری کارت خارجی را با هم مرور کنیم.

این راه توسط یک مود Xposed میسر میشود و نصب آن بر روی تمامی گوشی های روت شده امکان پذیر است. از مهمترین مزیت های این روش نیز علاوه بر سادگی، امکان اجرای بازی هم بر روی مموری کارت و هم بر روی حافظه داخلی است.

این آموزش به همراه تمام پیش نیاز ها و فایل های مورد نیاز در تاپیک زیر در انجمن گردآوری شده است. شما میتوانید از لینک زیر به این آموزش دسترسی پیدا کنید.

 

انتقال آسان دیتای بازی ها (obb) به مموری کارت