اکسپریا پروژکتور یکی از طرح های مفهومی سونی در سال 2016 بود که با گذشت یک سال، در نهایت با نام اکسپریا تاچ معرفی شد. این محصول که یکی از جذاب ترین محصولات سونی به شمار میرود، یک پروژکتور اندرویدی است که توانایی ایجاد تصاویر تا ابعاد 23 اینچ را داراست.

مهمترین خاصیت اکسپریا تاچ که این محصول را از سایر پروژکتورها متمایز میکند، امکان لمس صفحه های ایجاد شده توسط آن است. در واقع اکسپریا تاچ یک پروژکتور لمسی است که شما میتوانید کنترل آن را همانند یک تبلت با صفحه نمایش غول پیکر بر عهده بگیرید.

اکسپریا تاچ مدتی است که در کشورهای مختلف عرضه شده و سونی نیز توجه زیادی به آن دارد. در همین باب، اقدام جالبی از سوی سونی صورت گرفته تا این محصول شگرف را به سبک متفاوت نمایش دهد. سونی با همکاری چند هتل بزرگ در کشور آلمان، این محصول را در لابی هتل ها قرار داده تا ضمن تبلیغ آن، راهنمایی هم برای مسافران باشد.

در چند هتل معتبر در آلمان از جمله هتل وستین گرند برلین، اکسپریا تاچ مورد استفاده قرار گرفته که مسافران میتوانند از طریق آن اقدامات متفاوتی از جمله جستجو در هتل، رزرو بلیط، اطلاعات سفر و … انجام دهند. از آنجایی که اکسپریا تاچ، یک پروژکتور مبتنی بر سیستم عامل اندروید است، کار کردن با آن برای اغلب افراد بسیار ساده است و این اقدام سونی میتواند ضمن راهنمایی مسافران، شیوه ای متفاوت از معرفی این محصول جذاب نیز باشد.

منبع: