564429_orig_0
همزمان با کاهش نرخ ارز در کشور بهای بیشتر کالاهای دیجیتالی از جمله گوشی موبایل و لوازم جانبی آن با افت قیمت روبرو شده‌اند.

از اواسط هفته گذشته تا کنون به دلیل افت قیمت ارز در کشور بهای تمامی گوشی‌‌های موبایل روند نزولی قیمت در پیش‌گرفته‌اند.
“محمدعلی کیا” از دست‌اندرکاران بازار با اشاره به افت قیمت‌های پی در پی موبایل در بازارتهران گفت:‌ از آنجایی که واردات موبایل ارتباط مستقیمی با تهیه ارز در کشور دارد با هرگونه نوسانان ارزی در کشور شاهد تغییر قیمت در این کالای ارتباطی و دیجیتالی می‌شویم.
وی افزود: از هفته گذشته تا کنون بهای تمامی محصولات دیجیتالی از جمله گوشی موبایل با افت قیمت روبرو شده و این در حالی است که با وجود تعدیل قمیت‌ها بازار این کالای ارتباطی با تقاضای سرد مشتریان سپری می‌شود.
وی با اشاره به کاهش تقاضای مشتریان در بازار این وسیله ارتباطی گفت: همزمان با افت قیمت تمامی گوشی‌های موبایل در مراکز خریدوفروش حضور مراجعه‌کنندگان برای خرید این کالا نیز کاهش یافت چرا که بیشتر مشتریان منتظر ارزان شدن بیشتر این کالا در بازار هستند.
این فعال بازار تصریح کرد: با ارزان شدن گوشی‌های موبایل، بازار این کالای ارتباطی و دیجیتالی رونق از دست رفته خود را به دست می‌آورد چرا که با ارزان‌تر شدن آن شاهد حضور خریداران به این بازار خواهیم شد.
mobna