gsmarena_001

اکسپریا Z5 Premium سونی همانطور که از نامش پیداست، اعلاء ترین گوشی سونی تا به امروز است. یک گوشی با ارزش خرید بسیار بالا که در جای جایِ نقاط دنیا شیفتگانی دارد، مخصوصاً در کشور عزیزمان ایران. پس از معرفی این گوشی هوشمند در کنار 2 عضو خانواده Z5، بسیاری از طرفداران محصولات سونی منتظر ورود این گوشی به بازارهایِ جهانی بودند.

این گوشی هوشمند 2 هفته قبل و به عنوان اولین منطقه در دنیا وارد بازار تایوان شد. سپس، هفته گذشته ابتدا در انگلستان و سپس در سراسر قاره اروپا به صورت رسمی عرضه شد. حالا اما اکسپریا Z5 Premium در داخل مرزهایِ ایران است! انتظارها به پایان رسیده است و اَکنون وقت ملاقات با شاهکار بی بدیل سونی موبایل است.

سایت تخصصی اکسپریا این افتخار را دارد که اعلام کند فروش ویژه این محصول خارق العاده برای اولین بار در ایران توسط سایت نگین خاورمیانه و به مناسبت جمعه سیاه ( Black Friday ) با قیمتی استثنائی آغاز شده است. قیمت اصلی این گوشی در بدو ورود 2.600.000 تومان است، اما همانطور که اشاره شد به مناسبت بلک فرایدی، برای مدت محدود با قیمت ویژه و استثنائی 2.480.000 تومان به فروش میرسد.

این گوشی فعلاً در دو رنگ مشکی و طلایی عرضه میشود، اما شاید در آینده ای نزدیک رنگ کروم آن نیز به مجموعه رنگ هایِ خانواده Z5 اضافه شود. توصیه میکنیم که اگر قصد خرید این گوشی را دارید، هر چه سریعتر اقدام به ثبت سفارش خود نمایید، چون به احتمال بسیار زیاد تقاضا برای خرید این گوشی بسیار بالا خواهد بود. از طریق لینک زیر میتوانید وارد صفحه معرفی و خرید این گوشی هوشمند شوید:

خرید گوشی موبایل سونی اکسپریا Z5 Premium Dual