roxfit-acc
در هیاهوی بازار لوازم جانبی گوشی های تلفن همراه، شاید تهیه ی یک کیف یا قاب اصلی و باکیفیت، دغدغه ی خریداران باشد مخصوصا اینکه شاید دیگر یافتن یک محصول اصلی از برندهای مطرح تولید کننده ی لوازم جانبی، نشدنی باشد!

حتما شما هم تجربه ی خرید یک قاب ژله ای بی کیفیت و تقلبی را که بعد از گذشت یکماه استفاده، رنگ آن از سفید به زرد تغییر پیدا کرده است را داشته اید. اما با توجه به اینکه برند Roxfit تحت لیسانس سونی فقط به تولید لوازم جانبی گوشی های Xperia می پردازد، هنوز از کیفیت و اصالت لازم برخوردار است. روکسفیت با مجوز سونی محصول تولید می کند، بدین معنی که از بالاترین استانداردها برخوردار است و مطابق با تمام محدودیت ها و موارد ممنوع شده از سوی سونی محصولاتش را تولید می کند.

Roxfit تنها برندی است که محصولاتش را انحصارا برای گوشی های Xperia و با بالاترین کیفیت و استاندارد و با دقت به تمام جزییات محصول تولید می کند و برای هزاران هوادار سونی در بیش از 30 کشور جهان عرضه می کند.

تکنولایف نیز با توجه به اینکه حساسیت های خریداران سونی را می داند، اقدام به عرضه محصولات برند Roxfit در ایران کرده است و شما هواداران عزیز سونی می توانید با خیال راحت از اصالت و کیفیت لوازم جانبی، به تهیه ی کیف و قاب و محافظ صفحه ی گوشی مورد نظرتان اقدام کنید. همچنین همکاران محترم می توانند جهت اخذ نمایندگی عرضه ی محصولات Roxfit با تکنولایف ارتباط برقرار کنند.

شما عزیزان همواره می توانید لوازم جانبی اصیل برای گوشی سونی خود را از طریق آدرسی که در انتهای صفحه قرار گرفته از تکنولایف تهیه فرمایید. تکنولایف علاوه بر ارائه ی هفت روز ضمانت برگشت وجه به شما، هزینه ی ارسال فوق سریع محصولات Roxfit را به سراسر ایران، کمتر از هزینه ی واقعی در نظر گرفته است تا شما عزیزان برای خرید یک کیف یا قاب، هزینه ی ارسال زیادی پرداخت نکرده و تکنولایف اختلاف هزینه ی ارسال را پرداخت می کند.

لینک ورود به قسمت لوازم جانبی محصولات اکسپریا