xperia-xz-learn-more-about-our-design-slideshow-02-desktop-6994ca690f9d83ef059af7b17dbd26d7

روزها میگذرند و با گذشت هر روز به زمان عرضه گوشی اکسپریا XZ، جدیدترین پرچمدار سونی و اولین پرچمدار سری X نزدیک تر میشویم. پیش از این متأسفانه آنباکسینگ ویدئویی جدیدترین کامپکت فون سونی و تنها کامپکت فون سری ایکس را برایِ شما همراهان همیشگی نتوانستیم به اشتراک بگذاریم، اما اَکنون وقت ملاقات با شاهکار جدید سونی رسیده است.

جعبه گشایی گوشی هایِ پرچمدار اکسپریا همیشه از جذابیت خاصی برخوردار است، اما دیدار با جدیدترین شاهکار سونی موبایل، گوشی اکسپریا XZ از جهاتی بسیار هیجان انگیز است. سونی در این گوشی هوشمند از طراحی جدیدی برایِ پرچمداران خود پرده برداشته است و این گوشی هوشمند اولین گوشی اکسپریا با فناوری هایِ برتر 3 گانه دوربین میباشد.

سونی پیش فروش گوشی اکسپریا XZ را در کشور انگلستان با قیمتی بسیار مناسب به همراه هدیه ای بسیار ارزشمند آغاز کرده است و این گوشی دقیقاً در تاریخ 6 اُکتبر 2016 میلادی به قفسه موبایل فروشی ها خواهد رسید. سونی برنامه ویژه ای برایِ عرضه پرچمدار جدید خود دارد و از پیش فروش این گوشی هوشمند با هدیه ای بسیار ارزشمند این موضوع را میتوان به خوبی دریافت.

حال و پیش از عرضه رسمی گوشی هوشمند اکسپریا XZ، یکی از رسانه هایِ اروپایی موفق به در اختیار گرفتن این گوشی هوشمند شده است. در ویدئویِ جعبه گشایی این گوشی هوشمند، به صورت بسیار سریع و البته با جزئیات زیاد درباره اکسپریا XZ، مشخصات آن و شکل و شمایل ظاهری اش آشنا خواهید شد.

در اواسط این ویدئو گوشی اکسپریا XZ از لحاظ اَبعاد با پرچمداران قبلی سونی و گوشی اکسپریا X مقایسه میشود و در پایان نیز هدفون حرفه ای MDR-XB950BT سونی که با این گوشی هوشمند در کشور انگلستان عرضه خواهد شد نیز مورد بررسی قرار میگیرد.

این گوشی هوشمند و تنها همراهش مدتی دیگر در ایران رسماً رونمایی و عرضه خواهند شد. توصیه میکنیم اگر از طرفداران محصولات سونی هستید یا قصد خرید اکسپریا XZ را دارید، تماشایِ این ویدئویِ جذاب از جعبه گشایی اکسپریا XZ را از دست ندهید.