sony-xperia-29465-1920x1200
چند روزی است که سونی در شبکه های اجتماعی مختلف، از یک اتفاق مهم در روز 12 ژانویه خبر میدهد. روز های گذشته در صفحه اینستاگرام سونی موبایل، تیزرهای مختلف تصویری که همگی به رنگ صورتی بودند، خبر از یک رویداد مهم داشتند.

چند روز قبل از انتشار اولین تیزر سونی، شایعاتی منتشر شد که سونی احتمالا نسخه صورتی رنگ اکسپریا Z5 را به بازار عرضه خواهد کرد. تیزرهای صورتی رنگی که در روزهای گذشته توسط سونی منتشر شدند، تمام نگاه ها را به این اتفاق معطوف کردند.

پیش از این ما به اطلاع شما رساندیم که روز 12 ژانویه برابر با 22 دی ماه سونی برنامه های ویژه ای دارد. دقایقی قبل در صفحه اینستاگرام سونی موبایل، تیزر جدیدی به رنگ صورتی منتشر شد که ما را بیش از پیش به معرفی نسخه جدید اکسپریا Z5 امیدوار کرد. اما این تیزر با تصاویر قبلی یک تفاوت دارد که آن هم اعلام ساعت دقیق رویداد پیش روست.

سونی در تیزر جدید خود به ساعت 2 بامداد به وقت اروپای مرکزی اشاره دارد. این ساعت به وقت کشور ما 4:30 بامداد است و اگر حدس ما درست باشد، تا ساعاتی دیگر سونی در یک مراسم مختصر دست به معرفی محصول جدیدی خواهد زد. این مراسم احتمالا در یکی از کشورهای شرق آسیا خواهد بود که به وقت آنان این رویداد در صبح فردا آغاز میشود.
33e
اما اینکه چه محصولی فردا توسط سونی معرفی میشود سوالی است که تا ساعاتی دیگر به جواب آن خواهیم رسید. همه چیز بر پایه حدس و گمان است. معرفی نسخه صورتی رنگ اکسپریا Z5 محتمل ترین اتفاقی است که در ساعت مذکور رخ میدهد اما این احتمال نیز وجود دارد که سونی دست به معرفی گوشی جدیدی از رده های میان قیمت و یا ارزان قیمت بازار بزند! به هر حال فقط چند ساعت تا پاسخ به این سوال زمان باقی است و به زودی حقایق روشن خواهد شد.