SAMSUNG CSC
علاقه مندان به سونی، امروز را با خبرهای متنوعی از محصولات جدید اکسپریا گذراندند. امروز برای طرفداران سونی روز بسیار خوبی بود اما علاقه مندان به سامسونگ نیز شب گذشته را با خاطره ای خوب پشت سر گذاشتند.

سامسونگ شب گذشته با برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی نسبتا طولانی از گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge به عنوان پیشرفته ترین اسمارت فون های خود پرده برداشت. اگر کنفرانس مطبوعاتی سامسونگ را در شب گذشته تماشا کرده باشید، این شرکت بیش از هر قسمت دیگری بر دوربین گوشی های جدید خود تاکید داشت.

سامسونگ از گذشته یکی از مشتریان ثابت سونی و سنسورهای دوربین آن بوده است. این روند امسال نیز تکرار شده و سامسونگ در گلکسی S7 Edge و S7 از سنسورهای ساخت سونی استفاده کرده است.

گلکسی S7 Edge و S7 برخلاف پرچمداران قبلی این شرکت که همگی از دوربین 16 مگاپیکسلی بهره مند بودند، از دوربین 12 مگاپیکسلی استفاده کرده است. در این دو دستگاه، سنسور IMX260 سونی مورد استفاده واقع شده که سامسونگ آن را جایگزین IMX240 کرده است. استفاده مجدد از سنسورهای سونی در پرچمداران سامسونگ نشان از اعتماد کامل این کمپانی کره ای به سنسورهای ساخت سونی دارد که باز هم آن را به سنسورهای ISOCELL ساخت خود ترجیح داده است.

منبع: