سامسونگ ممکن است خانواده گلکسی Note و S را باهم ادغام کند

0
۲۷,۶۳۶

وقتی که صحبت از گوشی های پرچمدار شرکت سامسونگ می شود، این شرکت محصولات خود را به دو دسته سری S و سری Note تقسیم می کند که به تازگی سری تاشو گلکسی Fold نیز به آنها اضافه شده است. تفاوت کلیدی مهم بین خط تولید محصولات سری S و Note در قلم S-Pen این محصولات است که تمرکز بیشترش را روی بخش بهره وری گذاشته است. خب، به نظر می رسد که سامسونگ به این فکر افتاده تا در سال 2021 پیشنهاداتش برای کاربران را بازنگری کند. بر اساس گزارش های اخیر، کره ای ها قرار است به طور کلی تولید سری گوشی های گلکسی نوت را کنار بگذارند.

گزارش اخیر مستقیما از مرجع SamMobile می آید و بر اساس آن، سامسونگ قصد دارد تا سال آینده محصولات خانواده گلکسی نوت را دیگر تولید نکند. در نتیجه، ما می توانیم شاهد حضور قلم S-Pen در محصولات سال 2021 این شرکت به ویژه گوشی S21 یا S30 باشیم. این یعنی خانواده گوشی های گلکسی S بلاخره دارای قلم خواهند شد. گزارش همچنین اشاره می کند که این قلم تنها قرار است برای قدرتمند ترین محصول آینده کره ای ها یعنی گلکسی S21 Ultra عرضه شود. اگر سامسونگ این نام احتمالی را تغییر ندهد، شاهد این خواهیم بود که سه گوشی با نام های Galaxy S21 و Galaxy S21 Plus در کنار مدل پیشرفته تر Galaxy S21 Ultra عرضه می شوند.

با کنار رفتن خانواده گوشی های گلکسی نوت، سامسونگ تنها دو مدل پرچمدار خواهد داشت، سری S و گوشی های تاشو. البته ممکن است که کره ای ها همچنین قلم S-Pen را به سری گوشی های تاشو خودشان نیز اضافه کنند که کاری عاقلانه تر خواهد بود. این امر به خریداران این امکان را می دهد تا علاوه بر خرید یک گوشی تاشو، به همراه یک قلم S-Pen از امکانات بیشتر و کاربردی تری بر روی تبلت خود بتوانند استفاده کنند.

با اینکه گوشی های تاشو نسل بعدی تلفن های همراه هستند، اما در مقایسه با خط تولید سری S و Note هنوز هم برتری با این دو مدل است و عدم تمایل خریداران به چنین محصولاتی کاملا واضح است. برای کسانی که در جریان نیستند باید گفت که سامسونگ سالانه حدود 10 میلیون واحد از گوشی های سری گلکسی نوت را به فروش می رساند. این مورد برای گوشی های تاشو که از شیشه بسیار نازک ساخته شده است هرگز به این بزرگی نیست. بر اساس آخرین گزارشات، سامسونگ تا کنون 600 هزار پنل UTG ساخته است و این کمپانی قصد دارد تا پایال سال 2020 این عدد را به رقم یک میلیون برساند. حنی اگر این اتفاق رخ دهد، باز هم به میزان فروش سری گلکسی نوت نخواهد رسید.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here