Z1c-S5m
کمپانی سامسونگ امروز جدیدترین محصول خود را با نام گلکسی S5 Mini معرفی کرد. این محصول که نسخه کوچک پرچمدار جدید این شرکت است با مشخصات یک اسمارت فون میان رده معرفی شده است.

با معرفی این محصول رقابت در رده کوچک های بازار هیجان انگیز تر خواهد شد. جایی که پیش از این اکسپریا Z1 Compact در اوایل سال جاری و بعد از آن نیز HTC One Mini 2 در آن حضور پیدا کرده بودند.

تولید نسخه کوچک شده یک پرچمدار از گذشته در شرکت های مختلف مرسوم بوده اما سونی بارها نشان داده نسخه های کوچک را هیچگاه از سخت افزار قدرتمند محروم نمیکند. سال گذشته سونی اکسپریا ZR را به نمایش گذاشت که از نظر قدرت سخت افزاری با پرچمدار وقت سونی یعنی اکسپریا Z کاملا برابری میکرد. پس از آن نیز سونی اکسپریا Z1 Compact را به عنوان برادر کوچک اکسپریا Z1 معرفی کرد که این محصول نیز از نظر قدرت سخت افزاری دست کمی از پرچمدار خود نداشت.

مقایسه ای کوتاه از مشخصات سخت افزاری 3 محصول مینی در بازار کنونی به عمل آمده است. اکسپریا Z1 Compact، در کنار گلکسی S5 Mini و اچ تی سی One Mini 2 !
هرچند که اکسپریا Z1 Compact بر خلاف دو مدل دیگر، نسخه کوچک شده پرچمدار سال گذشته سونی است، اما در رقابت با مینی های سال 2014 برتری بی چون و چرایی دارد.

پس از مشاهده جزئیات نظر خود را با ما در میان بگذارید. برای مشاهده بهتر بر روی عکس زیر کلیک کنید.
Z1c-S5m-one2