سامسونگ گلکسی M20s به باتری 6,000 میلی آمپری مجهز خواهد شد

1
۳۴,۹۱۱

در اواخر ماه قبل خبری منتشر شد مبنی بر اینکه سامسونگ در حال توسعه ی یک تلفن هوشمند با باتری 6,000 میلی آمپری است و انتظار میرود که این تلفن هوشمند گلکسی M20s باشد. در ابتدا گفته شده بود که این گوشی با شماره مدل SM-M207، به یک باتری با ظرفیت 5,830 میلی آمپر بر ساعت مجهز خواهد شد.

اما اکنون به لطف یک تیزر جدید مطلع شدیم که یکی از مدل های سری گلکسی M به باتری 6,000 میلی آمپری مجهز خواهد شد و شایعات به گوشی گلکسی M20s اشاره می‌کنند. در این پوستر جدید عدد 6,000 را می‌بینیم و علاوه بر این جمله ی Get ready to #GoMonster به یک باتری قدرتمند اشاره میکند که قرار در یک تلفن هوشمند جدید تعبیه شود.

به غیر از ظرفیت باتری، هیچ اطلاعاتی درباره ی سایر مشخصات فنی گلکسی M20s منتشر نشده است. موضوع دیگری که مبهم است این است که معلوم نیست گلکسی M20s در کدام کشورها عرضه خواهد شد. اما انتظار در هفته های آینده اخبار بیشتری درباره ی این تلفن هوشمند منتشر شود.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

یک دیدگاه

  1. دیگه این منفجر بشه مثل گوشی های قبلی سامسونگ دست صاحبش را قطع نمیکنه یا طرف رو کور نمیکنه بلکه اینبار اندازه یک نارنجک قدرت تخریب خواهد داشت و خونه طرف و خونه های اطراف رو همه باهم بر سر خریدار این گوشی با باطری به اصطلاح ۶۰۰۰ خواهد ریخت

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here