social
این روزها گسترش شبکه های اجتماعی و نفوذ آن در بین افراد یک واقعیت انکار ناپذیر است. کمتر کسی را مشاهده میکنید که از کاربران اینترنتی بوده اما در هیچ شبکه ای فعالیت نداشته باشد. فعالیت و افزایش کاربران شبکه های اجتماعی واقعیتی است که نمیتوان به سادگی از آن گذشت.

امروزه توجه به شبکه اجتماعی و اطلاع رسانی اخبار در آنها راه آسانی برای اطلاع رسانی کاربران از آخرین رویدادهاست. به همین خاطر نیاز به فعالیت در شبکه های اجتماعی برای سایت تخصصی اکسپریا به منظور اطلاع رسانی کاربران از آخرین اخبار سونی احساس میشود. سایت تخصصی اکسپریا پیش از این علاوه بر اطلاع رسانی اخبار در پرتال خبری، تنها در فیسبوک فعال بوده اما گسترش شبکه های اجتماعی حوزه فعالیت ما را نیز بیش از پیش کرده است.

متاسفانه این اواخر مشاهده شده که برخی با استفاده از نام سایت تخصصی اکسپریا به فعالیت در شبکه های اجتماعی میپردازند. از همین رو لازم دانستیم تا با اعلام صفحات رسمی سایت اکسپریان در شبکه های اجتماعی کاربران را در این خصوص آگاه کنیم. تنها صفحات رسمی سایت تخصصی اکسپریا در شبکه های اجتماعی به شرح زیر هستند و هر گونه صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف که نام آنها در زیر برده نشده جعلی است و هیچ ارتباطی با سایت تخصصی اکسپریا ندارند.

شما میتوانید صفحات رسمی سایت تخصصی اکسپریا را که در ادامه قرار گرفته اند دنبال کنید تا در هر کجا از آخرین اخبار مرتبط با سونی و اکسپریا مطلع شوید. ضمن اینکه خواهشمندیم علاوه بر دنبال کردن این صفحات با به اشتراک گذاری لینک های زیر برای دوستان خود، در گسترش هر چه بیشتر فعالیت های سایت تخصصی اکسپریا ما را یاری کنید.

1- فیسبوک:
https://www.facebook.com/xperian.ir

2- اینستاگرام:
https://instagram.com/xperian.ir

3- لاین:
http://line.me/ti/p/%40cub4152h

4- تویتر
https://twitter.com/xperian_ir