photo_2016-04-21_01-01-06
سایت تخصصی اکسپریا به عنوان اولین مرجع تخصصی اسمارت فون های اکسپریا در ایران چهار ساله شد… روز ۲ اردیبهشت سالروز تاسیس سایت تخصصی اکسپریا را پیش از همه به کاربران عزیز و فهیم خود تبریک عرض میکنیم. بدون شک حضور شما در تک تک لحظات فعالیت سایت تخصصی اکسپریا بزرگترین سرمایه برای ما بوده که ما را برای ادامه فعالیت در این عرصه دلگرم کرده است.

سایت تخصصی اکسپریا (Xperian) به عنوان اولین مرجع تخصصی اکسپریا در ایران کار خود را از روز ۲ اردیبهشت سال ۹۱ آغاز کرد که امروز مفتخریم بر اساس میزان بازدید ( 2 میلیون در ماه ) و رتبه در الکسا این سایت عنوان بزرگترین مرجع تخصصی اکسپریا در ایران و دومین مرجع خبری اکسپریا در جهان را به خود اختصاص داده است. همچنین در این سال انجمن سایت نیز با عبور از مرز 80 هزار کاربر، تبدیل به بزرگترین خانواده اکسپریایی در جهان شده است.

تیم مدیریتی سایت تخصصی اکسپریا همواره بر این تلاش بوده تا با به عنوان یک وبسایت جامع و کامل از اسمارت فون های سونی نیازهای کاربران خود را بر طرف کند. پوشش کامل اخبار و حواشی اسمارت فون های اکسپریا، پاسخگویی به مشکلات کاربران در انجمن تخصصی سایت ، ارائه آموزش های لازم در زمینه حل مشکلات کاربران و … از مهم ترین برنامه های ما در طول مدت فعالیت این سایت بوده که البته در این راه نیز با نواقصی همراه بوده ایم که به کمک شما دوستان و نظرات گرانقدر شما سعی در حل این مشکلات خواهیم داشت.

در طول سال گذشته قرارداد همکاری با فروشگاه های تکنولایف و نگین خاورمیانه در جهت فروش محصولات سونی به کاربران سایت و همچنین تغییر در قالب سایت، راه اندازی بخش های جدید و همچنین افتتاح سرویس حرفه ای آپدیت سنتر از جمله اقدامات ما بود. تمامی این موارد با همکاری گروهی از علاقه مندان به سونی میسر شد که در تمامی بخش های این سایت دست به دست یکدیگر برای خدمات رسانی به کاربران اکسپریایی تلاش کردند.
photo_2016-04-21_01-11-12
در تیم مدیریتی سایت تخصصی اکسپریا در طول این چهار سال افراد زیادی حاضر بوده و فعالیت داشتند که در گذر زمان بعضی از آنان دیگر در کنار ما نیستند. در حال حاضر در بخش های مختلف سایت افراد زیر فعالیت میکنند.

مدیر پرتال سینا پایدار، سید مهدی کاووسی
مدیر انجمن محمد راهدار، مهدی عبادی
معاون انجمن مصطفی سعید
مدیر پلی استور محمدرضا گودرزی
مدیر ویدئو سنتر نیما عالمی
ناظم انجمن محمدرضا گودرزی، سینا خلیلی، مجتبی احمدی، مسعود سامیار
مدیران بخش در انجمن امیر نیازی، میلاد جلیل، رضا پورفتح، رضا بشارتی، نیما عالمی، سعید قاسمی، سجاد عسکری، پویا رضایی
نویسنده سایت مهدی حسینی، ماهان حمیدی
طراحی و پشتیبانی سایت شرکت پارسیان وب
واحد تبلیغات آژانس تبلیغاتی نوژن
مدیر فنی یعقوب سیاه مرگویی
معاون کل سایت یمین سیاه مرگویی

در نهایت کنار تمامی افرادی که در بالا نام آنها ذکر شد، بزرگترین سرمایه ما تک تک شما کاربران عزیز است که در طول چهار سال گذشته ما را یاری کردید. با سپاس فراوان از شما خانواده بزرگ اکسپریا…