fireworks2-982a5b83d049312971c9e1cdcf5479b2
سایت رسمی سونی موبایل دقایقی قبل و با انتشار خبری سال 2014 میلادی را به کاربران خود در سرتاسر جهان تبریک گفت. سونی در این بیانیه ضمن تبریک سال جدید، کارنامه خود در سال جاری را اعلام و برنامه خود را نیز برای سال آینده تشریح کرد. این درحالی است که سونی نتوانست آخرین وعده خود مبنی بر به روزرسانی چهار گوشی اکسپریا SP,T,TX,V به اندروید 4.3 را تحقق بخشد.

سونی در متن این بیانیه برنامه های خود را برای سال آینده به اینگونه شرح داد.

طراحی: سونی در سبک طراحی محصولات آینده خود نیز از طراحی فعلی خود الهام میگیرد و همچنان از طراحی خود به عنوان یک عنصر کلیدی در محصولات خود استفاده خواهد کرد.

قابلیت ضد آب : مقاومت در برابر آب به عنوان یک ویژگی مهم در محصولات سال 2014 سونی نیز وجود خواهد داشت. علاقه کاربران به این قابلیت و استفاده از تلفن همراه خود در شرایط مختلف باعث شده سونی همچنان بر این ویژگی در محصولات خود پافشاری کند.

اکسپریا Z1 همچنان پرچمدار : سونی هیچ آمار دقیقی از فروش پرچمدار خود اعلام نکرد اما با بیان اینکه اکسپریا Z1 تا به امروز یکی از پرفروشترین محصولات اکسپریا بوده ، در شروع سال آینده نیز به عنوان پرچمدار سونی باقی خواهد ماند و فعلا سونی قصد معرفی پرچمدار جدیدی را نخواهد داشت. سونی معمولا در سه ماهه اول هر سال پرچمدار خود را معرفی میکند که این امر شاید سبب شود تا سونی در سال 2014 بر خلاف سالهای قبل پرچمدار خود را در سه ماهه دوم سال معرفی کند.

فناوری های پوشیدنی در راه است: سونی در این بیانیه اظهار کرد سال 2014 یک سال باورنکردی خواهد بود و محصولات هیجان انگیزی در راه است. گجت های پوشیدنی امروزه به سرعت در حال فراگیر شدن است و سونی نیز با آگاهی به این امر قصد دارد تمرکز خود را در این بخش نیز معطوف سازد.

ساعت هوشمند اندرویدی: نسل جدید ساعت هوشمند سونی با نام SmartWatch 2 با استقبال گسترده ای همراه بود و همین امر باعث شد تا سونی فکر ویژه ای برای این گجت برای سال آینده نیز داشته باشد.

ما نیز امیدواریم سونی در سال جدید با معرفی محصولاتی برتر و بهتر از سال قبل راه پیشرفت خود را ادامه دهد تا شاهد شکوفایی بیش از پیش این شرکت در عرصه فناوری باشیم. در پایان سایت تخصصی اکسپریا نیز سال جدید میلادی را به تمامی کاربران علی الخصوص مسیحیان عزیز کشورمان تبریک عرض مینماید.

sonymobile