xperia-xz1
در روزهایی که از معرفی اکسپریا XZ میگذرد، ما بیش از همه به دوربین این دستگاه و قابلیت های جدیدِ آن پرداختیم. اما نباید فراموش کنیم که اکسپریا XZ مجموعه ای از آخرین تکنولوژی ها و سخت افزارهای روز را در دل خود جای داده است.

اکسپریا XZ همانند اکسپریا X Performance از پردازنده اسنپدراگون 820 برخوردار است. این پردازنده در کنار اسنپدراگون 821 قدرتمندترین پردازنده های روز هستند که در اسمارت فون ها و تبلت ها از آنها استفاده میشود.

حتما بسیاری از شما به دنبال آن بودید تا اکسپریا XZ را در تست های بنچمارک ملاقات کنید تا ببینید سخت افزار این دستگاه در بنچمارک چه حرفهایی برای گفتن دارد. برای اولین بار اسکرین شات هایی از اکسپریا XZ در تست بنچمارک AnTuTu منتشر شد که به خوبی قدرت سخت افزاری این دستگاه را نشان میدهد.

نباید فراموش کنیم که این تست از نسخه بتای نرم افزاری این دستگاه به عمل آمده و قطعا در آینده با به روزرسانی های تکمیلی شاهد عملکرد بهتر این دستگاه خواهیم بود. میتوانیم انتظار داشته باشیم که اکسپریا XZ در بنچمارک هایی که در آینده از آن منتشر خواهد شد به امتیازی فراتر از 140 هزار در این بنچمارک دست یابد.