دستگاه های باقیمانده خانواده Z بالاخره تاییدیه فریمور لالی پاپ را بدست آوردند. این خبر شاید خوشحال کننده ترین خبری باشد که کاربران اکسپریا Z و دیگر دستگاه های این خانواده منتظر شنیدن آن بودند.

اکسپریا Z و دیگر دستگاه های باقیمانده این خانواده شامل اکسپریا ZL، اکسپریا ZR و تبلت اکسپریا Z پس از مدت ها انتظار موفق به کسب تاییدیه PTCRB برای فریمور اندروید 5.0.2 شدند. تمامی دستگاه های این خانواده تاییدیه ای را با شماره ساخت 10.6.A.0.454 بدست آوردند.

سونی بر اساس برنامه های خود، تا به این لحظه به جز چهار دستگاه نامبرده در بالا، تمامی دستگاه هایی را که در لیست به روزرسانی خود قرار داده بوده به اندروید 5.0.2 لالی پاپ آپدیت کرد. با کسب تاییدیه فریمور اندروید 5 برای اکسپریا Z و برادرانش، صاحبان این دستگاه ها میتوانند امیدوار باشند تا به زودی به روزرسانی آب نبات چوبی را دریافت کنند.
22
هفته گذشته سونی موبایل فیلیپین، وعده انتشار به روزرسانی اندروید 5.0 را برای این هفته داده بود. با این حال تا زمان تایید نهایی توسط سونی موبایل، ما هیچ تاریخ دقیقی در خصوص به روزرسانی اکسپریا Z اعلام نمیکنیم. با این وجود انتظار داریم تا به زودی دستگاه های باقیمانده خانواده Z نیز به روزرسانی اندروید 5.0 لالی پاپ را دریافت کنند تا بر این اساس، سونی به وعده خود مبنی بر به روزرسانی تمامی دستگاه های خانواده Z عمل کرده باشد.