logo
سرانجام لحظه ای که مدت ها در انتظار آن بودیم فرا رسید. اولین تصاویر از پرچمدار آینده سونی به بیرون درز کرد… سیاست فوق سخت گیرانه سونی در حفظ اسرار محصولات خود ما را تا این حد چشم انتظار گذاشت که حالا با درز اولین تصاویر از اسمارت فون آینده سونی اینگونه مشتاق باشیم.

چند روز قبل اطلاعات اولیه یک اسمارت فون بالارده از سونی با کد F8331 در بنچمارک ها ظاهر شده بود اما حالا تصاویر جدیدی از این دستگاه به بیرون درز کرده که ظاهر جدید پرچمداران سونی را نمایان میکند.

چیزی که ما در تصاویر میبینیم، متفاوت ترین طراحی سونی در طی چند سال اخیر است. اگر در اکسپریا X با وجود تاکید سونی بر تغییر طراحی، همچنان رگه هایی از طراحی Z در آن دیده شده بود در این دستگاه طراحی به کلی تغییر کرده است. پشت دستگاه کاملا متفاوت نسبت است. دوربین در همان جای سابق قرار دارد با این تفاوت که در پایین آن سونی از فلاش دوگانه استفاده کرده است.

قسمت جلوی دستگاه محل قرار گیری دوربین، سنسورها و آنتن NFC است و اسپیکر ها نیز همانند اکسپریا X بر روی پنل جلویی جای گرفتند. شاید یکی از متفاوت ترین قسمت های طراحی دستگاه دور آن باشد که کاملا منحنی است.

از همه این موارد بگذریم، چیزی که در همین تصاویر خودنمایی میکند پورت یو اس بی آن است که سونی برای اولین بار از پورت Type-C در این دستگاه استفاده کرده است. در بالای دستگاه نیز جک 3.5 میلی متری هدفون را مشاهده میکنیم که به نظر زمان حذف آن از اسمارت فون های امروزی هنوز فرا نرسیده است.
gsmarena_005 (1)

gsmarena_004 (1)

gsmarena_001 (1)

gsmarena_002 (1)

gsmarena_003
جای بسیار امیدواری است که بالاخره تصویری از اسمارت فون آینده سونی که احتمالا پرچمدار جدید باشد به بیرون درز کرده تا ما حداقل با ظواهر دستگاهی که در آینده زیاد از آن سخن خواهیم گفت آشنا شویم. امیدواریم در روزهای آینده تصاویر و اطلاعات بیشتری بدست برسد. پس با ما همراه باشید.

منبع: