FlashTool_XperiFirm-integration-640x363

شاید 2 نرم افزار بسیار مهم و کاربردی برای کاربران گوشی هایِ اکسپریا، نرم افزارهایِ Flashtool و XperiFirm باشد. اما شاید به ذهن شما هم رسیده باشد که ادغام این 2 نرم افزار مهم، هر کاربر اکسپریا در هر نقطه از دنیا را قادر به بررسی، دریافت و فلش کردن رام مناطق مختلف به سادگی هر چه تمام تر کند.

خبر خوش اینکه در آخرین نسخه از نرم افزار فلش تولز، نرم افزار XperiFirm به صورت کامل گنجانده شده است و دیگر نیازی نیست کاربر این 2 نرم افزار را به صورت جداگانه بر رویِ سیستم خود نصب کند. هر چند نسخه این نرم افزار تغییر نکرده است، اما نسخه 0.9.18.5 در واقع نسخه دوباره منتشر شده نرم افزار فلش تولز میباشد و برای استفاده از امکانات جدید این نسخه، باید حتماً نسخه دوباره منتشر شده را دانلود و بر رویِ سیستم خود نصب کنید.

در این نسخه از نرم افزار فلش تولز، با اضافه شدن یک دکمه نرم افزاری، این 2 نرم افزار با هم ادغام شده اند. همچنین با ادغام این 2 نرم افزار، هنگام ساخت فایل قابل فلش FTF دیگر نیازی نیست کاربر فایل fwinfo.xml را که باعث ایجاد خطا هنگام فلش کردن فایل قابل فلش میشد را حذف کند.

نسخه جدید نرم افزار فلش تولز هم اَکنون در فروشگاه نرم افزاری اکسپریا قرار گرفته است. میتوانید با مراجعه به لینک زیر در پلی استور سایت تخصصی اکسپریا جدیدترین نسخه این برنامه را دانلود و نصب کنید.

 

 

Xperia-Blog