gsmarena_0011
به تصویر بالا نگاه کنید! درست حدس زدید تنها چیزی که در این تصاویر جلب توجه میکند نمایش عدد 10:35 بر روی صفحه نمایش تمامی محصولات سونی موبایل است. این عدد همواره و به طور ثابت در تبلیغات ویدیویی و تیزرهای منتشر شده بر روی محصولات این شرکت به نمایش در می آید، اما تا حالا با خود حدس زده اید که در پشت پرده این اعداد چه راز و رمزی نهفته است؟! اگر شما نیز مثل ما کنجکاو شده اید تا دلیل آن را بدانید در ادامه همراه ما باشید تا پاسخ رسمی این شرکت را از زبان خودشان برای شما بازگو کنیم.

نمایش این عدد بر روی محصولات سونی موبایل در تیزرهای رسمی همیشه برای بسیاری از کاربران و طرفداران این برند دوست داشتنی ژاپنی جای سوال بود. اما سونی موبایل روز گذشته به طور خلاصه در مورد اسرار پشت پرده این عدد لب به سخن گشود!

سونی موبایل میگوید بسیاری از مردم فکر میکنند که اسرار زیادی در پشت این اعداد نهفته است و عده ای نیز فکر میکنند این عدد بهترین و ساده ترین شکل را برای نمایش بر روی محصولات ما دارد و دلیل خاصی برای انتخاب آن وجود ندارد، اما بدیهی است که اسرار عمیقی در رابطه با این مسئله وجود دارد.
سونی میگوید عدد 10 مربوط به عنصر شیمایی نئون(Neon) و عدد 35 نیز مربوط به عنصر شیمیایی دیگری به نام برم ( Bromine) است. (این شماره ها مربوط به عدد اتمی این دو عنصر است). همچنین مجموع این اعداد به صورت جداگانه برابر با عدد 9 است که در اساطیر یونانی اشاره به 9 الهه ی شعر و موسیقی(9 هنرمند مشهور) دارد! در ضمن عدد 35 شماره پیراهن بازیکن معروف بسکتبال Kevin Durant نیز بوده است. همه ما نیز میدانیم که در موسیقی فاصله هر نت تا نت بعدی 10 اکتاو است…

sc0259
Durant

در آخر نیز سونی ادامه میدهد که ما واقعا نیازی نمیبینیم که به تمامی اسرار پشت پرده عدد 10:35 اشاره کنیم اما خوشحالیم که همین تعداد را برای شما بازگو کردیم.

نظر شما در این مورد چیست؟! آیا تا به حال در مورد راز و رمز این عدد حدس و گمانی زده بودید؟!