ایرباد اکسپریا Ear Duo سونی را به یاد دارید؟ این ایرباد در واقع همان نسخه استریویِ اکسپریا Ear سونی میباشد، که چندین ماه پیش به صورت رسمی معرفی شد و برایِ اولین بار در تاریخ عرضه محصولات سونی، به جایِ اینکه ابتدا پایش به بازار اصلی فروش محصولات سونی، یعنی قاره اروپا برسد، پایش به بازار آمریکا رسید و برایِ فروش در دسترس کاربران آمریکایی قرار گرفت.

اوایل ماه گذشته میلادی بود که سونی رسماً اکسپریا Ear Duo را در بازار آمریکا در دسترس کاربران و علاقه مندان به این محصول منحصر به فرد قرار داد و دیری نپایید که این محصول پایش به قاره اروپا نیز رسید، تا کاربران اروپایی اکسپریا Ear Duo نیز مدت زمان زیادی را در انتظار این محصول نمانند.

سونی اعلام کرد از امروز اکسپریا Ear Duo در بازارهایِ منتخب قاره اروپا در دسترس کاربران قرار دارد. سونی اعلام کرده است فعلاً این محصول در چند کشور منتخب اروپایی در دسترس کاربران قرار گرفته است، اما به زودی در سراسر قاره اروپا و در کشورهایِ انگلستان، ایرلند، فرانسه، سوئد، نروژ، فنلاند، دانمارک، اسپانیا، آلمان، هلند، سوئیس، اتریش، ایتالیا، لهستان، جمهوری چک، پرتغال، یونان، بلغارستان و مجارستان عرضه خواهد شد.

سونی برایِ اکسپریا Ear Duo در کشور انگلستان قیمت 249.99 پوند را در نظر گرفته است و در سایر کشورهایِ اروپایی این محصول با قیمت 279 یورو در دسترس علاقه مندان قرار دارد. فعلاً سونی نسخه هایِ طلایی و مشکی این ایربادهایِ جذاب را در سراسر قاره اروپا عرضه خواهد کرد، اما ممکن است در آینده ای نزدیک سایر رنگ هایِ خاص این محصول نیز برایِ بازار اروپا معرفی و عرضه شوند.

یکی از ویژگی هایِ اساسی ایرباد اکسپریا Ear Duo سونی گوش فرا دادن به موسیقی، گفتگویِ تلفنی یا دریافت اعلانیه ها در حالی است که میتوانید صدایِ محیط اطراف خود را نیز بشنوید. همچنین، سونی قابلیت کنفرانس بین ایربادهایِ اکسپریا Ear Duo تا 5 نفر را با فشردن یک دکمه فراهم می آورد، که بسیار جالب و کارآمد میباشد.