سونی و سامسونگ اوایل سال جاری میلادی قراردادی را امضا کردند تا بوسیله آن کاربران تلویزیون های هوشمند سامسونگ نیز از سرویس بازی PlayStation Now استفاده کنند. سرویس بازی PlayStation Now تا پیش از این تنها در اختیار کاربران تلویزیون های هوشمند سونی بود و آنها میتوانستند از سرویس بازی های پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ۴ سونی در تلویزیون های خود استفاده کنند.

قرارداد همکاری سونی و سامسونگ از امروز اجرایی شد و از حالا صاحبان تلویزیون های هوشمند سامسونگ نیز در کنار کاربران تلویزیون های سونی قادر به استفاده از این سرویس خواهند بود. البته این سرویس فعلا در دو کشور آمریکا و کانادا برای کاربران تلویزیون های سامسونگ در دسترس است. صاحبان تلویزیون های سامسونگ میتواند با خرید اشتراک ماهیانه 20 دلاری سونی، از بازی های این سرویس استفاده کنند.

با این سرویس کاربران میتواند به همان گونه ای بازی کند که به صورت فیزیکی با کنسول های پلی استیشن انجام میدهد. همچنین کاربران میتواند در این حالت اطلاعات بازیها را با حساب کاربری پلی استیشن همگام سازی کنند. تنها پیش نیاز برای کاربر یک عدد دسته DualShock 4 است که میتواند به طور جداگانه آن را خریداری کند.