gsmarena_001s

سونی در ماه ژانویه و بعد از تعطیلی سرویس Music Unlimited برای دستگاههایِ پلی استیشن خود ، اعلام کرد که به زودی و طی ماه هایِ آینده سرویس جدیدی را با نام ” PlayStation Music ” که با همکاری Spotify پشتیبانی میشود را راه اندازی خواهد کرد . حال آن زمان فرا رسیده است و سونی یکی از وعده هایِ مهم خود را محقق کرده است . از صبح امروز سرویس جدید PS Music برای کاربران کنسول هایِ پلی استیشن سونی در 41 کشور دنیا به صورت گسترده در دسترس است .

در همین راستا ، برنامه Spotify با پشتیبانی از PlayStation Music برای دستگاههایِ مذکور و از طریق شبکه مجازی پلی استیشن به صورت مجانی در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است . همانطور که در ابتدا نیز اشاره شد ، در حال حاضر فعلاً این سرویس برای کنسول هایِ پلی استیشن 3 و پلی استیشن 4 در دسترس است ، اما به زودی سایر دستگاهها نیز به این شبکه متصل خواهند شد .

gsmarena_002s

کاربران کنسول هایِ پلی استیشن 3 و 4 برای استفاده از امکانات PlayStation Music باید حساب کاربری شبکه پلی استیشن خود را با حساب شبکه Spotify همگام سازی کنند . همچنین کاربران میتوانند با پرداخت 10 دلار به صورت ماهیانه ، از خدمات ویژه ارائه شده توسط این سرویس بهره مند شوند . در حال حاضر ، کاربرانی که حساب تازه ای در سرویس مذکور ایجاد کنند یا حساب کاربری از پیش ساخته شده خود را با سرویس PlayStation Music همگام سازی کنند ، 1 ماه خدمات ویژه رایگان هدیه خواهند گرفت .

همچنین سونی برای کاربرانی که قبلاً اشتراک ویژه سرویس تعطیل شدۀ Music Unlimited را خریداری کرده بودند ، 2 ماه اشتراک ویژه به صورت مجانی هدیه میدهد . خبرها حاکی از آن است که طبق معمول کاربران میتوانند از طریق گوشی هایِ هوشمند مجهز به سیستم عامل هایِ اَندروید یا iOS ، کنترل سرویس PlayStation Music خود را به عهده بگیرند .

 

GSM-Arena Blog