PlayStation_Now_PC_2-600x314

سونی هفته گذشته اعلام کرده بود به زودی سیستم Playstation Now را برایِ کاربران پلتفرم PC عرضه خواهد کرد و بدین ترتیب کاربران کامپیوترهایِ شخصی میتوانند عناوین مختلف کنسول پلی استیشن 3 را بر رویِ دستگاه ویندوزی خود تجربه کنند. حال این اَمر محقق شده است و سونی ساعاتی پیش این سرویس را برایِ کاربران کامپیوترهایِ شخصی به بهره برداری رسانده است.

سیستم Playstation Now سرویس بسیار منحصر به فردی است که در آن بیش از 400 عنوان اختصاصی از کنسول PS3 برایِ تجربه کردن بر رویِ PS4، تلویزیون هایِ رده بالایِ سونی و حالا کامپیوترهایِ شخصی در اختیار کاربران قرار دارد. سونی برایِ اشتراک این سرویس مبلغی را به صورت ماهیانه از کاربران دریافت میکند، اما اگر قبلاً کاربری یک بازی را بر رویِ کنسول PS3 یا PS4 خریداری کرده باشد، دیگر نیازی به خرید مجدد آن عنوان برایِ بازگشایی در پلتفرم PC نیست.

ps-now-pc-release-640x3391

سونی همواره در حال بروزرسانی آرشیو عظیم بازیهایِ اختصاصی سیستم Playstation Now میباشد و هر ماه عناوین جدیدی به این سرویس اضافه میشوند و کاربران همیشه عناوین جدیدی برایِ سرگرم شدن دارند. اما امروز و به مناسبت آغاز به کار سرویس Playstation Now بر رویِ پلتفرم PC، سونی از 50 عنوان برتر کنسول PS3 که شامل بازی هایِ Tomb Raider، Mafia 2 و Borderlands: Ultimate Edition میباشد پرده برداشته است.

همچنین، سونی امروز تأیید کرد که عنوان Castlevania نیز به زودی به سرویس Playstation Now اضافه خواهد شد تا کاربران نهایت لذت را از این بازی بسیار زیبا ببرند. هم اَکنون سرویس Playstation Now در آمریکایِ شمالی برایِ کاربران در دسترس میباشد و کاربران میتوانند با دانلود نرم افزار مخصوص این سرویس، وارد دنیایِ بزرگ Playstation شوند.

همانطور که پیشتر نیز اشاره شده بود، سونی ماه آینده میلادی دانگل 25 دلاری منحصر به فردی را برایِ کامپیوترهایِ شخصی عرضه میکند که از طریق آن کاربران میتوانند از تمام پتانسیل و قابلیت هایِ دسته Dual Shock 4 بهره ببرند. سونی هنوز درباره عرضه این سرویس در سایر نقاط دنیا و هزینه اشتراک ماهیانه حرفی به میان نیاورده است، اما در آینده ای نزدیک این موارد برایِ همگان روشن میشود.