DSC_0130
طرح مفهومی اندروید 6.0 سونی چند ماهی است مارشمالو را در اختیار کاربران اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 Compact گذاشته تا آنها جلوتر از تمامی کاربران سونی با برخی ویژگی های نسخه آینده اندروید آشنا شوند. سونی در طرح مفهومی خود قابلیت های جدیدی را گنجانده که در نسخه نهایی مارشمالوی این شرکت مشاهده خواهیم کرد.

دو روز قبل ما لانچر اختصاصی اکسپریا Z5 را که قابلیت نصب روی دیگر گوشی های اکسپریا بدون نیاز به روت را داشته برای شما قرار دادیم. این لانچر با استقبال بسیار خوبی از سوی شما عزیزان همراه شد تا ما با انگیزه ای مضاعف امروز پیشنهاد بسیار بهتری را برای شما آماده کنیم.

پیشنهادی که ما امروز به شما داریم این است که بدون دردسر و دغدغه خود را برای سفر به آینده آماده کنید! یکی از مهمترین تفاوت های اندروید 6.0 سونی که از طرح مفهومی آن مشاهده کردیم، لانچر اختصاصی اکسپریا است که به نسبت نسخه فعلی بسیار پیشرفته تر شده است. لانچر جدید اکسپریا قابلیت تغییر استایل، تغییر آیکون و افکت های نمایشی را در خود جای داده است.

بدون شک هر کاربری اگر فرصت این را داشته باشد که بتواند این لانچر پیشرفته را بدون نیاز به دسترسی روت بر روی گوشی خود نصب کنند، آن را از دست نخواهد داد. این فرصت هم اکنون در اختیار شماست تا لانچر حرفه ای اکسپریا برگرفته از اندروید 6.0 را بدون نیاز به دسترسی روت بر روی گوشی های اکسپریا نصب کنید. این لانچر بر روی نسخه های دوگانه لالی پاپ نصب میگردد و امکانات فراوانی را در اختیار شما قرار میدهد.

لانچر اختصاصی اکسپریا هم اکنون در پلی استور سایت تخصصی اکسپریا قابل دریافت است. پیشنهاد ما مثل همیشه این است که حتما این لانچر زیبا را نصب کنید تا پیش از تجربه رسمی مارشمالو با یکی از جلوه های جالب آن مواجه شده باشید.

دانلود از پلی استوردانلود از پلی استور