بحث گوشی های جدید سونی، این روزها به داغ ترین خبرهایی که از این کمپانی ژاپنی میشنویم تبدیل شده است. معرفی یک گوشی هوشمند پرچمدار در آینده ای نزدیک و احتمالاً چند گوشی میان رده در کنار آن، مهمترین اتفاقی است که در اوایل سال 2018 میلادی در خصوص بخش موبایل سونی رخ خواهد داد.

یکی از افرادی که توییتر، سابقه زیادی در درز اطلاعات گوشی های هوشمند دارد، در جدیدترین توییت خود خبر از عرضه سه گوشی هوشمند در آینده نزدیک داد. این فرد که Roland Quandt نام دارد، به نقل از یک خرده فروش اروپایی اعلام کرد که به زودی سه گوشی هوشمند از سونی در سرتاسر اروپا وارد بازار خواهد شد.

این فرد تاریخ دقیقی از معرفی این گوشی ها اعلام نکرده اما با تکیه بر گفته های خرده فروشان، پیش بینی میکند که حتی معرفی این گوشی ها در نمایشگاه CES 2018 که هفته آینده برگزار میشود، زیاد است.

سه گوشی هوشمند که انتظار معرفی آن را در آینده ای نزدیک داریم، به ترتیب با کدهای H4113 با نام اکسپریا XA2، کد H4213 با نام اکسپریا XA2 Ultra و کد H4311 با نام اکسپریا L2 شناخته خواهند شد. قیمت احتمالی آن ها نیز 250 یورو برای اکسپریا L2 به عنوان ارزان ترین گوشی، 350 یورو برای اکسپریا XA2 و 450 یورو برای فبلت اکسپریا XA2 Ultra خواهد بود. مشکی، نقره ای، آبی و صورتی رنگ های اکسپریا XA2، مشکی، نقره ای و آبی رنگ های اکسپریا XA2 Ultra و مشکی و طلایی رنگ های اکسپریا L2 را تشکیل خواهند داد.

منبع: