Untitled

ما میدانیم که بعضی از بازی ها بر روی ساعت های هوشمند اجرا میشود،اما اگر بدانید که یک ساعت هوشمند به عنوان کنترل کنندۀ از راه دورِ یک بازی عمل میکند،چقدر متعجب خواهید شد؟!

شرکت HandyGames با اقتباس از Aces of the Luftwaffe بازی ای را ارائه کرده است که قابلیت استفاده از گجت هوشمند به جای دسته joystick را در خود دارد.

ویدیوی زیر نشان میدهد که دو گجت هوشمند سونی شامل اسمارت واچ2 و اسمارت بند؛ نقش کنترل از راه دور بازی را مانند دسته joystick ایفا میکنند. پس با توجه به اجرای بازی توسط اسمارت بند سونی نتیجه میگیریم که گجت های پوشیدنی برای اجرای این گونه بازی ها حتی نیاز به صفحه نمایش ندارند و تنها سنسور شتاب سنج گجت هوشمند است که به اجرای این قابلیت کمک می کند.

در حال حاضر برای اولین بار توسعه دهندگان سونی هستند که این ویژگی را در گجت های هوشمند این شرکت اضافه کردند،اما دلیلی وجود ندارد تا شرکت های دیگر نیز نتوانند این قابلیت را بر روی محصولات خودشان پیاده کنند. قطعا با دیدن این ویدیو از سونی، دیگر برندها نیز به زودی درصدد پیاده سازی این عملکرد در گجت های هوشمندشان خواهند شد.برای آشنایی بیشتر با این قابلیت جذاب،پیشنهاد میکنیم ویدیوی زیر را از دست ندهید.

قابلیت کنترل بازی توسط اسمارت واچ2 و اسمارت بند سونی

Untitled