2995-steve-jobs-1024x640
پس از انجام توافقات با اپل، کمپانی سونی پیکچرز فیلم زندگی مدیر فقید این شرکت، استیو جابز را خواهد ساخت. این فیلم بر اساس کتاب والتر آیزاکسون که در مورد زندگی استیوجابز نوشته شده ساخته خواهد شد.

این فیلم قرار است سه بخش اعظم زندگی استیو جابز را به تصویر بکشد. بخش اول در مورد معرفی و آغاز به کار مک است. بخش دوم نیز در مورد ماجرای خرید نکست کامپیوتر و اتفاقاتی که برای او در این شرکت رخ داده خواهد بود. در نهایت بخش سوم نیز به ماجرای معرفی آی پاد ها میپردازد.

اما برای بازی در نقش استیو جابز در مرحله اول قرار بود لئوناردو دی کاپریو هنرپیشه سرشناس هالیوود این نقش را برعهده بگیرد که بعدها از بازی در این فیلم منصرف شد. پس از او با Christian Bale نیز مذاکره شد که توافقات حاصل نشد و هم اکنون Michael Fassbender نزدیکترین گزینه برای ایفای نقش در این فیلم به حساب می آید. ضمن اینکه گفته میشود لیزا جابز، دختر استیو جابز نیز در صحنه هایی از این فیلم به ایفای نقش خواهد پرداخت.

آرون سورکین فیلم نامه نویس مطرح آمریکایی قرار است در این فیلم فعالیت کند. او در اظهار نظری حضور بازیگران بزرگ هالیوود و حمایت کمپانی بزرگی همچون سونی پیکچرز را عاملی مهم برای دستیابی به موفقیت این فیلم میداند و امیدوار است این فیلم بتواند تصویری خوب از زندگی استیو جابز را به نمایش بگذارد.