سونی ، رهبری پروژه AOSP گوشی Xperia S را به دست می گیرد

0
۷,۴۰۴

سونی اعلام کرد که رهبری ، پروژه متن باز اندروید (AOSP) را برای گوشی هوشمند مشهورش ، Xperia S به دست گرفته است . شروع این فعالیت به ماه آگوست باز می گردد . زمانی که رهبر فنی AOSP گوگل ، Jean Baptiste Queru این موضوع را اعلام کرد . پیشرفت فعلی در گوشی Sony Xperia S در یک ویدئو نشان داده شده است ، که در وبلاگ توسعه دهندگان سونی ظاهر شده است .


سونی این رهبری را به دست گرفته است ، چون Sony Xperia S از اندروید 4.2 Jelly Bean به بعد ، به عنوان یک دستگاه مورد نظر در بخش اصلی AOSP باقی نمی ماند . به هر حال ، پیشرفت فعلی در گوشی Xperia S ، نابود و بی ارزش نخواهد شد . سونی AOSP را برای این دستگاه در سایت GitHub قرار خواهد داد ، جایی که توسعه دهندگان تشویق می شوند که به آن نگاهی بیاندازند و کمک بکنند .

اندروید 4.1 Jelly Bean در گوشی Sony Xperia S همراه با بسیاری از عملکرد های سخت افزاری به درستی و به خوبی کار کرده است ، که شامل SD Card ، Wi-Fi و تمام سنسور ها می شود . همچین بخش شنیداری و مودم هم کار می کنند اما سونی به دلایل خصوصی ، نمی خواهد باینری های آن ها را در این زمان منتشر کند . گام برنامه ریزی شده بعدی ، آوردن اندروید 4.2 به این گوشی است .

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here