تقریبا در فاصله یک ماه تا نمایشگاه CES 2018 که اولین رویداد فناوری در سال آینده است، سونی خود را برای معرفی محصولات جذاب آماده میکند. معمولاً رویدادهای CES جایی برای نمایش تلویزیون ها و لوازم صوتی و تصویری سونی است که احتمالاً در رویداد پیش رو نیز شاهد معرفی محصولات جدید خواهیم بود.

در سال های اخیر، تلویزیون ها، پای ثابت غرفه سونی در نمایشگاه CES بودند. هر چند که اطلاعات خاصی تا این لحظه از محصولات احتمالی سونی در نمایشگاه CES 2018 بدست نیامده، اما به نظر میرسد سونی در این رویداد از اولین تلویزیون خود با فناوری 8K HDR رونمایی خواهد کرد.

سونی علامت تجاری جدیدی را در اداره املاک بین المللی اتحادیه اروپا و همچنین دفتر ثبت اختراعات و علامت تجاری ایالات متحده ثبت کرده که این احتمال را قوت میبخشد. لوگوی جدیدی با علامت 8K HDR که نشان از آن دارد، سونی به زودی اولین تلویزیون خود با رزولوشن 8K و فناوری HDR را رونمایی خواهد کرد.

نمایشگاه CES هر ساله در اولین روزهای سال میلادی در شهر لاس وگاس آمریکا برگزار میشود. امسال نیز رویداد CES از روز 19 دی آغاز و تا روز 22 دی ادامه خواهد داشت. مثل همیشه سایت تخصصی اکسپریا این رویداد را به صورت کامل پوشش خواهد داد. ما در انتظار خواهیم نشست تا ببینیم در نمایشگاه پیش رو، اولین تلویزیون 8K HDR سونی معرفی خواهد شد یا خیر؟ نظر شما چیست؟