سونی خود را برای معرفی چند گوشی هوشمند در رده های متوسط و گران قیمت بازار آماده میکند. انتظار میرود در دومین ماه سال 2018، اولین گوشی های نسل جدید سونی معرفی شوند که احتمالاً یک یا دو دستگاه از آنها در سطح میان رده های بازار قرار خواهند گرفت.

اطلاعات اندکی تا این لحظه از میان رده های جدید سونی در دست است اما یکی از منابع شرق آسیایی پیش بینی میکند که احتمالاً میان رده های جدید سونی همانند اکسپریا XA1 Plus مجهز به باتری با ظرفیت بالای 3000 میلی آمپر بر ساعت خواهند بود.

اکسپریا XA1 Plus که یکی از مدل های میان رده معرفی شده در سال 2017 بود، با باتری 3400 میلی آمپر بر ساعت خود عملکرد خارق العاده ای در زمینه ماندگاری باتری از خود نشان داد. آن چه که به نظر میرسد، این حرکت سونی بازخورد خوبی داشته و گویا سونی در نظر دارد تجربه موفق اکسپریا XA1 Plus را در میان رده های سال آینده خود نیز تکرار کند.

احتمالاً در نمایشگاه MWC که اسفند ماه امسال برگزار خواهد شد، مدل های ارتقا یافته میان رده هایی نظیر اکسپریا XA1 و اکسپریا XA1 Ultra معرفی شوند. در صورتی که خبر فوق مورد تایید قرار بگیرد، میان رده هایی با استقامت بالا را از سونی در سال 2018 شاهد خواهیم بود که با باتری 3000 میلی آمپر بر ساعت و یا بیشتر، حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

منبع: