Sony-Xperia-Z3-unboxing-7

شاید یکی از اتفاقات ناگوار برای بیشتر کاربران گوشی هایِ اکسپریا که تا کنون بروزرسانی اَندروید 5 آبنبات چوبی را دریافت کرده اند، فقدان گزینه “Close All” در فریمور گوشی هایِ مذکور باشد. این بدان معناست که کاربران برای بستن برنامه هایِ باز شده اَخیر خود، باید به صورت دستی و تک تک اقدام به بستن برنامه هایِ مذکور میکردند.

اما همانطور که شاید در جریان باشید، سونی در فریمور برخی از مناطق گوشی هایِ خود این گزینه را برای کاربران در دسترس قرار داده بود، ولی بسیاری از کاربران از جای گیری این گزینه و شکل ظاهری آن راضی نبودند و همین موضوع باعث شد اعتراضات زیادی به فروم تخصصی سونی موبایل شود.

حال به نظر میرسد سونی که همیشه به نظرات مشتریان خود احترام گذاشته است، شکل طراحی و جای گیری این گزینه را با تحولات زیادی همراه ساخته است. به نظر میرسد که سونی بالأخره به یکی از اساسی ترین نیازهایِ کاربران خود احترام گذاشته است و گزینه بستن برنامه هایِ اَخیر جدید را با گرافیکی زیبا برای کاربران خود فراهم کرده است.

گفتنی است که در حال حاضر این گزینه تنها در فریمور ۲۳٫2٫A.1.62 رام منطقه هنگ کنگ برای نسخه D6553 گوشی Z3 در دسترس است، اما شاید در آینده ای نزدیک در تمام فریمورهایِ جدید گوشی هایِ بروزرسانی شده به اَندروید 5 آبنبات چوبی شاهد اضافه شدن این گزینه باشیم. در پایان با مقایسه نسخه قدیمی و جدید گزینه بستن برنامه هایِ اَخیر با ما همراه باشید.

 

« نسخه قدیمی گزینه بستن برنامه هایِ اَخیر »

Close-All-Xperia-Lollipop-315x560

 

« نسخه جدید گزینه بستن برنامه هایِ اَخیر »

Sony-Clear-all-315x560

 

Xperia-Blog