سونی از اسپیکرهای SS-CSE Dolby Atmos® Enabled رونمایی کرد.

2
۲,۷۲۷

یکی از محصولاتی که امروز در کنفرانس سونی معرفی شد، SS-CSE بود که در آن از سیستم پیشرفته ی پخش صدا استفاده شده است. سیستم Dolby Atmos استفاده شده در این دستگاه این امکان را به شنونده می دهد تا در تمامی قسمت های خانه ی خود بهترین صدای ممکن را دریافت نماید.

یکی از تمرکزهای سونی در طراحی این محصول، عملکرد آن به عنوان سینمای خانگی بوده است. بنابراین، به لطف بهره مندی آن از Dolby Atmos می توان صداهای مختلف را با قابلیت تفکیک پذیری بالا شنید و از آن ها لذت برد. در حقیقت، این اسپیکر، کاربر را اصل هیجان فیلم ها قرار می دهد.

طراحی این محصول به گونه ای شکل گرفته است که استفاده از آن در محل های مختلف را امکان پذیر می کند. برای نمونه، به سادگی می توان بروی تمامی سطح های صاف از آن استفاده نمود. اسپیکر SS-CSE سازگاری کاملی با تلوزیون ها و سیستم های پخش کننده ی جدید سونی دارد. محصولات خط تولید SS-CSE با قیمت های زیر عرضه خواهند شد:

 • SS-CS3 — Floor standing speaker $199.99
 • SS-CS5 — Bookshelf Speakers $149.99
 • SS-CS8 — Center Channel Speaker, $149.99
 • SA-CS9 — Active Subwoofer, $199.99

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
منبع:

2 دیدگاه ها

 1. کاشکی فاز برخی دوستان رو متوجه بشیم، اگر گوشی با صفحه نمایش بسیار بزرگ میخواید با باتری فوق العاده و بدنه با کیفیت خوب وزنش هم طبق قوانین فعلی کره زمین میره بالا، خودتون هم نمی‌دونید چند چند هستید با خودتون، میخواید یک جنس بدنه پوک ضعیف براتون بذاره سبک بشه؟ بعد یک سوال دست شما مگر ترازوی طلا فروشیه که حساسیتش اونقدر بالاست تفاوت بین ۱۹۰ گرم و ۲۰۰ گرم رو متوجه میشه؟

  پاسخ

  Scorpio176 گفته:
  ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ساعت: ۱۸:۳۰

  با اینکه ربطی به موضوع معرفی این اسپیکر نداشت ولی دمت گرم. ادبیاتت تو حلقم. حرفت حقه. خیلی باحالی. کسی که خودشو بخواب میزنه نمیشه بیدار کرد. اگه سبکترین هم باشه میگن آدم نمیفهمه گوشی همراهشه یا نه! حالا هرچقدر هم که تو همه چیز بهترین باشه یه ایرادی در میارن.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here