کمپانی سونی امروز از محصول جدیدی پرده برداشت که این پلیر UBP-X700 نام دارد. در حقیقت، این دستگاه یک بلوری پلیر بوده که از قابلیت پخش ویدئو در رزولوشن 4K UHD بهره می برد. همچنین، دستگاه STR-DH790 که به سیستم  7.2ch Dolby Atmos 4K HDR AV Receiver مجهز شده است تا عملکرد مناسبی با تلوزیون های بزرگتر داشته باشد یکی دیگر از محصولات بوده است.

این پلیر جدید ضمن دارا بودن رزولوشن تصویر بالا، از قابلیت پخش محتوا به صورت HDR بهره می برد که امکان نمایش تعداد رنگ بیشتر را در اختیار تلوزیون قرار داده است.

این بلوری پلیر جدید با رزولوشن فوق العاده بالای خود می تواند جزئیات بسیار بالایی را در اختیار بیننده قرار دهد که در نهایت باعث می شود تا بیننده تصویری واضح تر را مشاهده نماید.

در مدل دیگری از سیستم های پخش کننده ی سونی که STR-DH790 نام دارد، از سیستم صوتی  پشتیبانی کننده از Dolby Atmos and DTS:X استفاده شده است که صدایی بسیار جذاب را در اختیار شنونده قرار می دهد.

هر دو دستگاه STR-DH790 و UBP-X700 از بدنه هایی با ابعاد مناسب تر بهره می برند که امکان نصب آن ها در بیشتر محل ها را فراهم می کند. همچنین، دستگاه STR-DH790 امکان نصب آسان اسپیکرها به همراه سیستم Digital Cinema Auto Calibration را برای کاربران فراهم کرده است. این سیستم با تشخیص صدای محیط، سطح صدای اسپیکرها را به صورت خودکار تنظیم می کند.

سونی همچنین، امروز از دستگاه گیرنده ی STR-DH590 رونمایی کرد که از HDR 10 و دالبی ویژن پشتیبانی می کند.

Sony UBP-X700 4K Ultra HD Blu-ray Player از ماه ژانویه و Sony STR-DH790 7.2ch 4K HDR AV Receiver, STR-DH590 5.2ch 4K HDR AV Receiver, و STR-DH190 2ch Receiver از فصل بهار برای علاقه مندان عرضه خواهند شد.

منبع: