xz-deep-pink-51

اگر به خاطر داشته باشید، هفته گذشته اعلام کردیم اُپراتور انگلیسی O2 به عنوان اولین منطقه در دنیا رنگ صورتی پر رنگ گوشی اکسپریا XZ را در کنار آبی جنگلی در اختیار علاقه مندان به محصولات سونی قرار داده است. چند روز بعد کشورهایی که رسماً رنگ جدید پرچمدار اکسپریا در آنها عرضه خواهد شد اعلام شد، که متأسفانه در میان آنها نام کشور ایران دیده نمیشود.

همانطور که پیشتر نیز اشاره شد، بر اساس اطلاعات بدست آمده از منابع رسمی سونی موبایل، رنگ صورتی پر رنگ اکسپریا XZ تنها در کشورهای انگلستان، فرانسه، چین و ژاپن عرضه خواهد شد. حال امروز و به عنوان دومین منطقه در دنیا، کشور خانگی سونی، ژاپن، میزبان رنگ جدید اکسپریا XZ میباشد.

بر اساس اطلاعات به دست آمده، رنگ صورتی پر رنگ این گوشی هوشمند در تعداد بسیار کم و محدودی به تولید رسیده است و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. هم اَکنون و با ورود رنگ صورتی پر رنگ گوشی اکسپریا XZ، ژاپن یکی از معدود کشورهایِ دنیا میباشد که هر چهار رنگ آبی جنگلی، مشکی معدنی، پلاتینی و صورتی پر رنگ پرچمدار جدید سونی در آن در دسترس کاربران قرار دارد.

امروز در مراسم ویژه ای که برایِ معرفی رنگ جدید اکسپریا XZ در کشور ژاپن برگزار شد، به گفته یکی از سردمداران سونی موبایل، این رنگ برایِ احترام به بانوانی که از محصولات اکسپریا استفاده میکنند طراحی و معرفی شده است و در تکمیل رنگ هایِ اکسپریا XZ در اختیار کاربران و طرفداران محصولات سونی قرار خواهد گرفت.

سونی پیشتر و در سری Z5 از یکی از رنگ هایِ سال 2016 در پرچمدار خود بهره گرفته بود و حالا در خانواده جدید گوشی هایِ پرچمدار خود و برایِ احترام به سلیقه کاربرانش، هر دو رنگ آبی و صورتی که رنگ هایِ اصلی سال 2016 برایِ بانوان و آقایان میباشد را در محصولات خود به کار گرفته است. در پایان بد نیست با هم به نگاهی به تصاویری بسیار زیبا از رنگ Deep Pink یا همان صورتی پر رنگ گوشی اکسپریا XZ داشته باشیم…

xz-deep-pink-31

xz-deep-pink-6

xz-deep-pink-7

xz-deep-pink-41

xz-deep-pink-21

xz-deep-pink-8

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

xz-deep-pink-10

منبع: