sony-kw11_2

اگر خبرهای چند روز گذشته را در سایت اکسپریان دنبال می کردید، ما از شایعاتی از یک گجت عجیب برایتان خبر گذاشتیم. این شایعات تا حدود زیادی درست بودند و سونی رسما از دوربین سایبرشات خود به نام DSC-KW11 رونمایی کرد. عکس های منتشر شده در خبرها کاملا درست بوده و این دوربین یک دوربین منحصر به فرد می باشد.

این دوربین بیشتر شبیه به یک بطری عطر می باشد و به نظر می رسد هدف سونی از ساخت این دوربین بیشتر برای جذب کردن خانم ها باشد. اگر شما هم از دوربین های معمولی سونی خسته شده اید، عوض کردن آن ها با این دوربین کار کاملا عاقلانه ای به نظر می رسد.

sony-kw11

 

اما نگاهی به مشخصات فنی این دوربین می اندازیم. سایبرشات DSC-KW11 دارای دوربین 19.2 مگاپیکسلی به همراه سنسور  1/2.3 اینچی Exmor RS CMOS  می باشد. سونی جزئیات دقیقی را در مورد سنسور این دوربین در کنفرانس مطبوعاتی خود منتشر نکرد اما لنز این دوربین 21 میلی متری می باشد که قابلیت چرخش 180 درجه برای سلفی گرفتن را در خود می بیند. این قابلیت باعث می شود تا این دوربین از دیگر دوربین های دیگر منحصر به فرد شود و برای افرادی که بیشتر دنبال جلب توجه هستند بسیار مناسب به نظر می رسد.

دوربین KW11 سونی دارای صفحه نمایش OLED برای کار کردن با عکس گرفته شده و تنظیمات متنوع دیگر می باشد. این دوربین کمتر از دو ماه دیگر در رنگ های متنوع  در آسیا کار خود را شروع می کند. سونی هنوز صحبتی از قیمت این محصول نکرده است.

منبع:ubergizmo

sony-kw11_3