بدون شک این روزها سونی نقش پررنگی در بخش های مختلف دارد. از بازی های بوندسلیگا گرفته تا بزرگترین فیلم های هالیودی ساخته شده، در همه ی آنها از تجهیزات سونی استفاده شده است. برای تکمیل این کلکسیون، سونی درحال عرضه ی هاردهای قابل حملی با مقاومت در برابر شوک و از نوع Thunderbolt 2 RAID می باشد که در ظرفیت های 4 و 6 ترابایت عرضه خواهند شد و این به این معنی است که این هاردها یکی از بهترین انتخاب های موجود برای ضبط ویدئو با رزولوشن 4K هستند.

” سونی در حال گسترش فناوری پیشرفته هاردهای خود می باشد. در همین راستا، هاردهای قدرتمند قابل حمل RAID با ابعاد 3.5 اینچ برای انتقال فوق سریع اطلاعات عرضه خواهند شد. این هاردها در دو ظرفیت 4 و 6 ترابایتی برای علاقه مندان در دسترس خواهند بود. هر دو مدل، قابلیت پشتیبانی از ضبط ویدئو با رزولوشن 4K را دارا هستند که امکان جابجایی حجم بالایی از اطلاعات از صحنه ضبط فیلم تا استودیو را فراهم می کند.”

همچنین سونی ادامه می دهد:

” برخلاف هاردهای HDD RAID که هم اکنون در بازار موجود هستند، هاردهای سونی برای جابجایی آسان و تهیه ی فیلم های 4K مناسب می باشد. این دو هارد جدید با نام مدل های PSZ-RA4T برای ظرفیت 4 ترابایت و PSZ-RA6T برای ظرفیت 6 ترابایت معرفی شده اند. این هاردها برای جابجایی آسان و افزایش حجم فایل های موجود بروی آن طراحی شده اند. این دو هارد جدید سرعت بسیار بالای 440 مگابایت بر ثانیه در هنگام خواندن و نوشتن را برای کاربر آن فراهم می کند. همچنین، بوسیله ی این دو دستگاه جدید، انتقال فایل های پرحجم و ویدئوهای 4K ساده تر و سریع تر انجام می شود.

سونی ویدئوی کوتاهی از این هارد و قابلیت های اساسی آن ساخته و منتشر کرده که به شما توصیه میکنیم حتما آن را در ادامه از ویدئوسنتر سایت تخصصی اکسپریا تماشا کنید.

منبع: