xperia-z5-low-light-desktop-e5127b6b9c16d8c9c1c44caa55d04865
به نظر میرسد تغییرات دوربین اکسپریا Z5 نسبت به نسل قبل تنها به سنسور محدود نشده و سونی به کل رابط کاربری دوربین را نیز در این دستگاه دستخوش تغییر کرده است. البته نسخه های پیش تولید که هم اکنون در نمایشگاه IFA در اختیار بازدیدکنندگان قرار دارند همگی از رابط کاربری قبلی دوربین استفاده میکنند اما در ویدئوهای تبلیغاتی اکسپریا Z5 که روز گذشته برای شما قرار دادیم رابط کاربری جدید دوربین به وضوح مشخص است.

البته ما پیش از این میدانستیم که اکسپریا Z5 علاوه بر سخت افزار دوربین، در نرم افزار نیز تفاوت هایی با نسل قبل دارد که میتواند در حالت تصویربرداری اتوماتیک با بالاترین رزولوشن موجود عکس برداری کند. با این حال به نظر میرسد جنبه های دیگری از دوربین دستگاه نیز نسبت به قبل تغییر کرده که ظاهر آن در ویدئوهای منتشر شده توسط سونی قابل مشاهده است.

تمامی تصاویری که در ادامه مشاهده میکنید از ویدئوی تبلیغاتی اکسپریا Z5 گرفته شده که روز گذشته آن را در ویدئو سنتر سایت تخصصی اکسپریا قرار داده بودیم.

1

2

3

4

البته ما نمیدانیم که آیا سونی در بخش دوربین آیا تنظیمات جدیدی نیز به رابط کاربری اضافه کرده یا تغییرات تنها به ظاهر برنامه محدود میشود. و البته این هم مشخص نیست که آیا این برنامه قرار است به طور اختصاصی در اختیار کاربران سری Z5 قرار بگیرد یا در آپدیت های آینده سونی رابط کاربری جدید دوربین را به کاربران سایر گوشی های اکسپریا نیز هدیه خواهد داد!