سیستم پخش درون خودری جدید سونی که در چند مدل عرضه شده است، قابلیت های جدیدی را در اختیار کاربران قرار می دهد. محصول XAV-AX5000 یکی از محصولات معرفی شده در این زمینه می باشد.

قابلیت اپل CarPlay به کاربران گوشی های آیفون امکان اتصال ساده تر را می دهد. همچنین، سیستم اندروید اتو، پلتفرم اندروید را به خودروی شما خواهد آورد که که امکان بهره مندی از قابلیت هایی چون فرمان های صوتی را در اختیار راننده قرار خواهد داد.

دکمه های آلومینیومی با دسترسی بهتر و تجربه ی کاربری بهینه تر نیز از دیگر مواردی هستند که در این محصول جدید از آن ها استفاده شده است.

قابلیت Free Lossless Audio Codec نیز به کاربر کمک می کند تا بدون افت کیفیت و با بیشترین جزئیات ممکن از موزیک موردعلاقه ی خود بهره مند شود.

آمپلی فایر XM-GS6DSP هم یکی دیگر از محصولات معرفی شده می باشد که این محصول هم از قابلیت های جدیدی بهره مند شده است.

امکان اتصال آسان به سیستم پخش خودرو و پردازشگر سیگنال صوتی در این آمپلی فایر مواردی هستند که امکان اتصال دستگاه به اسمارت فون ها با ارتباط بلوتوث را برای کاربران فراهم می کنند. همچنین، به لطف این قابلیت، کاربران می توانند با استفاده از صفحه ی گوشی هوشمند خود مواردی چون بالانس و اکولایز صدا را تنظیم نمایند.

اما XS-GS1631C یکی دیگر از اسپیکرهای سونی بوده است که با طراحی جذابی برای کاربران عرضه شده است. این اسپیکر از قابلیت نصب آسان، Mica Reinforced Cellular و 3 درایور برای پاسخ دهی بهتر بهره مند شده است.

MEX-XB120BT نیز آخرین محصول معرفی شده در این زمینه بود. این دستگاه امکان پشتیبانی از حداکثر 4 باند 100 واتی را دارا می باشد. همچنین، امکان اتصال دو دستگاه به وسیله ی بلوتوث و اتصال سریع به وسیله ی NFC در اختیار کاربران قرار گرفته است. علاوه بر این، می توان با استفاده از فرمان های صوتی بروی گوشی هوشمند خود آن را کنترل نمود.

منبع: